Maalesef kaza :(

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sabah babam kamyonla geri giderken o kadar araba varken bizim arabaya çarptı :( şanssızlığın bu kadarı diyorum. Baya bir moral bozuldu tabi cana geleceğine mala gelsin dedik. Bugün gittim servislere kaskodan 2000 bin lirayı geçicek bir tutar oluşturdular. Malum kasko tamir yapmıyor direk değişim yapıyor. Neyse eski arabamızı tamir eden ustaya gittik kendisi tamir ediceğini sadece logo önüne lokal boya yapıcağını söyledi. Ayrıca farın köşe kısmında ufak yırtık var orayıda plastik kaynağıyla yapıcağını söyledi. 400 tl gibi bir tutara yapmayı kabul etti.  İnsanın arabasını sabah kalkıp böyle görmesi gerçekten çok koyuyor kimsenin başına vermesin allah :(

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/Ldpv0z.jpg[/img]

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Maalesef kaza :(

Geçmiş olsun canınızı sıkmayın oluyor nazarlıklar :)

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çöl geçmiş olsun. Yalnız servisin bir yanlışı olmalı. Ben geçtiğimiz hafta kaza yaptım. Aracıma çarptılar. Ön tampon komple değişiyor , sensörler değişiyor , far yıkama zımbırtısı yeniden sipariş edildi , işçilikle birlikte 2000 çıktı. Ve kaskom orjinali ile değişim sağlıyor.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamponu komple değiştiriyorlar. Ekstra logonun olduğu bölümüde değiştirceklermiş. 2000tl gibi fiyat çıkardı. Banada fazla geldi kaldı ki tamponun tırnakları kırık değil baskı ile eğilmiş ve yerinden çıkmışlar çoğu gördüğüm. Ama iş kaskoya girince direk tampon şu kadar boyarız logo olan kuşak gider şu bu bu kadar çıkardı :( Bende tramerde gözükmesin diye yaptırmadım kaskodan.

Ayrıca teşekkürler arkadaşlar allahtan cana gelmedi .

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Geçmiş Olsun :(

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun moral bozucu ama buna şükür diyelim

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gecmis olsun ama kasko bugunler icin var 400 tl cebinizden ciktiktan sonra ne anlami var tramerde de gozuksun bu halinin fotograflarini cekin bu kucuk hasar yuzunden almiycak adam varsa almasin zaten.