LÜTFEN YARDIM ASTRA J LANDRENZO LPG TAKILMASI

mehmetsoyalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MRB arkadaşlar sıfır astra j 1.4 otomatık turbo astra j aldım bugun Ankara OPAL a LPG için gittim Landrenzoyu 2800 TL ye karta 8 taksitle takabileceklerini söylediler 200-300 daha aşagı takan yerler var hemde olgun lpg ama takılan bazı parçaların yerli olduğundan dedi OPAL daki görüştüğüm kişi yeni Landrenzo taktıran varmı fiyat ve parça konusunda bilfi verirse sevinirim şimdiden Teşekkür...

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LÜTFEN YARDIM ASTRA J LANDRENZO LPG TAKILMASI

Hocam geçen yıl kaskosu garantisi yağlaması hepsi içinde 2350tl e mal olmuştu landirenzo evo turbo.1yıl içerisinde okadar fiyat artışı olurmu bilmiyorm ama fiyat biraz fazla gibi.yakın zamnlarda taktıranlar daha net bilgi vereceklerdir

Ayrıca landirenzo markasının kit içeriği hepsi olgundan geliyor bildiğim.hortumları enjektörleri vs tüm parcalar hepsi araca özeldir değişeceğini sanmam

mehmetsoyalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ankarada biri şaşmaz biride gimatta biride opal da olmakuzere üç tane olgun LPG var.şaşm şaşmazdaki 2800 taksitli aşağı olmaz takılan malzemenin tamamı italdir baz ıyerler  200-300 daha uygun söyleye bilir fakat bazı parcalarını yerli olur dedi. gimattaki fiyat 2800 dedi ama bişeyler yaparız telefonda fiyat veremeyiz dedi Opal ise 2800 dedi yazan arkadaşlar nerdeyse 600-700 daha uygun taktırmış fiyat banada pahalı geldi. Olgun LPG de taktıran arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim nelere dikkat edelim nelerisoralım carsamba randevu aldım L֜TFEN YARDIM ARKADAşLAR SİTEDE YENİYİM..

oki_58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mehmetsoyalp link' Alıntı:
Ankarada biri şaşmaz biride gimatta biride opal da olmakuzere üç tane olgun LPG var.şaşm şaşmazdaki 2800 taksitli aşağı olmaz takılan malzemenin tamamı italdir baz ıyerler  200-300 daha uygun söyleye bilir fakat bazı parcalarını yerli olur dedi. gimattaki fiyat 2800 dedi ama bişeyler yaparız telefonda fiyat veremeyiz dedi Opal ise 2800 dedi yazan arkadaşlar nerdeyse 600-700 daha uygun taktırmış fiyat banada pahalı geldi. Olgun LPG de taktıran arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim nelere dikkat edelim nelerisoralım carsamba randevu aldım L֜TFEN YARDIM ARKADAşLAR SİTEDE YENİYİM..
Ayni araca gecen ay sivastan landirenzo yaglama kitli 2300 tl ye  krefi kartından 10 ay taksitle taktirfdim.Taktirdiktan bir hafta sonra duydum ki Kayseri olgun lpg de 2000 liraya takmislar

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende Mayıs'ta Istanbulda Landiden 2000TL fiyat almıştım. Bence de bu kadar artış olmamıştır.

mehmetsoyalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracın en ufak bir arızası olması durumunda yetkili servise bırakın biz hertürlü sıkıntısına garanti kapsamına alıyoruz aracın normal fabrıka garantisi bitene kadar dediler arada cıddı fiyat farkı var ne yapıyım bilmiyorum kafan karıştı iyice
ANKARADA TAKTIRAN ARKADAŞLAR VARSA BİLGİ BEKLİYORUM

oki_58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opel ve landirenzo anlasmalari gereği arabanin garantisi bozulmuyor zaten.  Bnm aracimda 2013  model ama garantisi devam ediyor.

mehmetsoyalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oki_58 link' Alıntı:
Ayni araca gecen ay sivastan landirenzo yaglama kitli 2300 tl ye  krefi kartından 10 ay taksitle taktirfdim.Taktirdiktan bir hafta sonra duydum ki Kayseri olgun lpg de 2000 liraya takmislar

Hocam peki garanti durumu aynımı, yaglama kıtı felan hepsi dahilmi takılan parcalar ıtal mi ?

oki_58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mehmetsoyalp link' Alıntı:
Hocam peki garanti durumu aynımı, yaglama kıtı felan hepsi dahilmi takılan parcalar ıtal mi ?
Garanti durumu ayni. Yaglama kiti ithal.hatta Ellerinde yaglama kiiti kalmamis ithal getirdiler . Lpg takildiktan on gün sonra kit takildi ancak gelmis

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

2800?? 1800 TL ye taktirmistim  2013 de. Vay be bu kadar yükselir mi?