Lütfen görüş belirtin..

klink21bucuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar.Foruma bugün itibariyle katıldım.geçen hafta 2009 model Opel Corsa 1.2 esentia araba aldım.Araçta orjinal park sensörü, gövde rengi kapı kolları, aux in, motorun altında koruma ve çelik jant var.renk kırmızı ve araba 9000 kmde ve araçta çizik dahi yok.fiyat 20 000.fiyat nasıl sizce?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
taban fiyattan almışsınız gibi görünüyor.güle güle kullanın.
o modelde orjinal park sensörü yok.araç alınırken serviste takmışlardır.kapı kolları boyanmış.aux girişi 2008 yılı sonlarından sonra corsada standart geldi.motor alt koruma da yine serviste takılmış.muhtemelen sıfır alınırken yapılmış işlemler.çelik jant orjinal mi? değilse bile sonuçta sac janttan daha şıktır.

Son düzenleme:

klink21bucuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle cevap yazdığınız için teşekkürler.okican jantlar orjinal değil ama diğer bütün saydıklarım orjinal opel servisinde takılma yani.bir de direksyondan kumanda olayı da var araçta.acaba o standart mı yoksa paket halinde mi alınmış hepsi..

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
essantia giriş seviyesi .mp3 player ve direksiyondan kumanda 2009 modellerde standart olarak geldi.
park sensörü ve alt koruma genelde sıfır araç alınınca müşteriye ya hediye edilerek yada önerilerek satılan şeyler.

klink21bucuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okican kardeş.bu arabanın motoru tam olarak açılmamış sanırım.sende de corsa olduğu için bana fikir verebilirsin diye düşünüyorum.ilkönce motoru nasıl açmamı önerirsin?bir de araba 9000de ve geçen gün depoyu doldurdum % 100 şehiriçi 175 km yol yaptım çeyrek depo gitmiş gözüküyor.sence normal mi hangi devirde kullanmamı önerirsin?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
devirlı kullan şehır ıcınde 1,2,3 :)
4 bın 5 bin devırde vıtes degiş fazla zorlama 9000 rodaji tamamlamak uzere zaten uzun yolda asıl :)

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gayet iyi de o paraya istediğiniz aracı alırdınız. Temiz kullanmış birisini bulduktan sonra 2005 - 2004 model arası falan olsa yine de gayet güzel olurdu. Tabi ki iyi fiyata almışsınız ama yine de hayırlı olsun...

ersen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devirlı kullan şehır ıcınde 1,2,3 :)
4 bın 5 bin devırde vıtes degiş fazla zorlama 9000 rodaji tamamlamak uzere zaten uzun yolda asıl :)

Arabayı fazla zorlama 4 bin 5 bin devirde vites değişir ?
İlginçmiş :eek:
Benim benim bildiğim Dizel araç 3 bin 3 bin beşyüz devirde kullanılır bu bilgi İ.B.B ileri sürüş teknikleri kursundan