lütfen bilen varsa yazsınnn yardımcı olursanız sevinirim

gurkan27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 opel vectra c kullanicisiyim aracimin mekanik bölümünde suspansiyon ve alt takimlar ile alakali degişmesi gereken her parçayi degiştirmiş durumdayim ancak hala bir kasise veya küçük çapli da olsa çukura girdigimde arka amörtiser bölgesinden çok sert vuruntu yaparak tak diye anormalin üzerinde bir ses geliyo bir çok yere götürdüm ama bir türlü bir sonuç alamadim şimdide araç lastiklerini degiştir tamamen düzelecek diyolar bu konuda bana yardimci olursaniz çok sevinirim lütfen bilgisi olan bu konuda beni aydinlatirsa sevinirim. (( lastiklerim sertleşmiş durumda yalniz)) lastikten yaparmi??

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yumuşak lastik al çok farkediyor. bende pirelli vardı en ufak bi kasise yada çukura girdğimde acayip vuruyordu. Michelin energy den sonra ses kalmadı.

Kaç km yaptın lastiklerinle ve markası ne?

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik bozuk olsa dahi 60 km hızı geçtikten sonra sadece bir uğultu yapar .. lastik takırtı tukurtu yapmaz..

yalçınn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sert lastik herşeyi yapar tıkırtı da yapar aracın çapuk patinaja düşmesini de sağlar çabuk kaymasınıda sağlar aman dikkat... lastikleriniz kaç km yaptı acaba şu an piyasada en yumuşak mıcheln var ama gücünüz yetmiyorsa continental tavsiye ederim...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka aks stabilizelerin baglantisi lastiklerden yapabilir..zamanla lastikler sertlesmis olabilir....
tekerlerle ilgisi yoktur ....

Son düzenleme: