Lütfen bi yardım..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıkamacılarda zaten malzeme oluyo onunla ılgılı soylersınız yıkamadan once onlar cıkartırlar hemen:)

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç dert edecek bişey değil.
Önce Nadir abinin dediği yöntemler denenir.
Olmadı, elde de varsa kil uygulanır.
O da olmadı direk reçine sökücü ürünlerle çıkarılır.
Bir alternatifte solventle yani alkolle temizlemek ama bu da tabi waxı cilayı falan götürür.

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.Bende de var o tarz şeyler.Yıkamada çıkmadı.Bende burdan yardım alayım :)

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendeki yıkamacıda çıkmıştı. Yıkamacıya öncesinde söyledim reçine olduğunu, ona göre yıkadılar, tertemiz olmuştu.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Petrolde araba yıkıyorum eldiven kullanmadığımda nerdeyse arabanın üzerindeki toz bile temizlenmiyor. Artık pril mi kullanıyorlar (ki iyi kir söker normalde wax,cila,boya koruma ne var ne yok onuda söker :D) ne kullanıyorlar bilmiyorum.
Avm deki yıkamacıya veriyorum 20liraya üzerinde toz bulamayacağım halde tertemiz veriyorlar. Sinek,böcek,zift,reçine zerre kalmıyor :)
Kıssadan hisse yıkama var yıkama var :D

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendeki yıkamacıda çıkmıştı. Yıkamacıya öncesinde söyledim reçine olduğunu, ona göre yıkadılar, tertemiz olmuştu.

Dün günün en sıcak saatlerinde baktım recineler biraz yumuşamış.Dedim tam zamanı haydi yıkamacıya.

ayrıca bende söyledim gösterdim hallederiz dediler. 10 tl ye tertemiz toz bile kalmadı :)