LÜtfen acİl yardim

66volkan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 model astra h aracıma bugün opcom cihazımı heveslenip bağladım ve biraz karıştırdım, ne yaptıysam bilmeden servis ışığı yanıp sönmeye başladı. kontağı çevirdiğimde tık yok araç çalışmıyor ayrıca lpg nin ışığıda yanmıyor devre dışı gibi. ne yapacağım bilmiyorum. Yozgat ta opel servisi de bulunmuyor. Bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim.

aragorn_62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 model astra h aracıma bugün opcom cihazımı heveslenip bağladım ve biraz karıştırdım, ne yaptıysam bilmeden servis ışığı yanıp sönmeye başladı. kontağı çevirdiğimde tık yok araç çalışmıyor ayrıca lpg nin ışığıda yanmıyor devre dışı gibi. ne yapacağım bilmiyorum. Yozgat ta opel servisi de bulunmuyor. Bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim.

kardeş akünün kutup başlarını sök bir 15 dakika yada yarım saat bekle beyin sıfırlasın belki düzelir ha birde teyip kodun isteyecek elinde var ise sorun yok umarım hal edersin...

66volkan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam araç yarı otmatik kutup başını sökmeyede açıkcası korkuyorum içinden çıkılmaz hale getirmeyeyim sonra

aragorn_62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam araç yarı otmatik kutup başını sökmeyede açıkcası korkuyorum içinden çıkılmaz hale getirmeyeyim sonra

denemekte fayda var bişey olacagını sanmıyorum ama yinede siz bilirsiniz zaten içinden çıkılmaz bir halde kalmışsınız denemekten başka altarnatifiniz yok ise deneyin bir...

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Kutup başını sökmen bi sorun çıkarmaz arkadaşın dediği gibi işe de yarayabilir. Opcom cihazla müdahele olurmu bilmem ilk kez duyuyorum

66volkan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginize teşekkür ederim. forumdan bir arkadaşın telefonla yönlendirilmesiyle sorun aynı gün çözüldü. opcom cihazdan ımmobilizer kontak anahtarının tanıtılması yapılarak nihayet araç çalıştı. :)

h_tuzkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kazasız günler arkadaşım

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi