LUK mu GM mi??

muratenes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar selam,
Astramin Volanti ariza yapti ve dun sanayide biraz fiyat arastirmasi yaptim ancak kafama bisey takildi..bir parcaciya gittigimda adama Volant,Debriyaj Seti, Debriyaj Rulmani fiyatlari sordugumda bana ORJINAL diyerek su fiyatlari verdi:
Volant: 575 TL
D. Seti:275 TL
Rulman: 285 TL...ben burda hangi marka diye sordugumda adam birazda kizarak GM marka hangi marka olacak dedi:) ve arkasindan bu ay bu parcalarda kampanya var dedi..
benim sormak istedigim LUK,`mu orjinal yoksa GM`mi cunku ustam ozellikle Volantlar GM olmaz dedi..ama parcaci ole demiyor..forumda baktigimda bi kac arkadasimda usta ile ayni seyi soylemis ama ben genede emin olmak istedim cunku eger LUK orjinal parca ise bu parcacinin bana satmak istedigi nedir??

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Parçacı elbette malını satacak, ona göre o ne derse doğru demek zorundayız :). Satış hemen gerçekleşsin diye kampanya da yaparlar, listelerin tarihlerini de geri çekerler.

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Dün bende triger setini değiştirdim usta bu çin malı götür değiştir dedi, gittim aynı yere değiştirdim. İkisinde de GM yazıyor. Yeni getirdiğime de baktı ben sorumluluk kabul etmem dedi, taktı.

Diyeceğim o ki kursak alışmış harama...
Allah'a havale ediyoruz. Bir yerden çıkarır Mevla ama onlar farkında bile olmaz.
Dürüstlük ikinci planda.
Halbu ki rafa koysa 2 ürünü de bak kardeş şu çin malı 100 TL, şu da orjinal GM veye her neyse 180TL, ikisinde de kazandığını eşit koysa vallahi GM alırız ama dürüstlük ikinci planda şimdi sen veya ben veya bir başkası o adamın dükkanına bir daha uğrar mıyız ASLA, peki gidecek olana önerir miyiz? MÜMKÜN değil.

Burada kim kazanır usta kazanır dürüstlüğünden dolayı ve ben ustayı herkese öneririm (beni uyardığı için).
Acentacı ne yapar müşteri kaybeder, kısa vadede olmasa da uzun vadede batar veya dükkan kapatır ben naparım o zaman olacağı belliydi der k....la gülerim.

Enflasyon falan hikaye yani dürüst ve namuslu insan hiçbir zaman aç kalmaz.
Az ama devamlı kazanır.
Saygılarımla...

küpeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyaj seti aracın orjinalinde ya luk yada sachs marka çıkar gm amblemi sadece fiyat farkıdır yani piyasada satılan luk ve sachs markayı orjinal olarak kullanabirsin.volant gm olarak var neden yokmuş parçacı servisten almış olabilir

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Birde bu 1.3 lerin volant problemi egisikti degilmi cok konusulmustu forumda :S

oynakmi sabitmi neydi falan filan

muratenes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyaj seti aracın orjinalinde ya luk yada sachs marka çıkar gm amblemi sadece fiyat farkıdır yani piyasada satılan luk ve sachs markayı orjinal olarak kullanabirsin.volant gm olarak var neden yokmuş parçacı servisten almış olabilir
işte usta da aynısını söyledi.."debriyaj seti aracın orjinalinde ya luk yada sachs marka çıkar"
peki arkadaşım ben LUK marka Debriyaj seti ile GM marka Volant mı alayım??
bi akıl verin bana arkadaşlar..

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
luk al.. made in kısmına da bakmayı unutma. dedikleri gibi luk gm için üretiyor... tek farkı gm amblemidir.:D

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün bende triger setini değiştirdim usta bu çin malı götür değiştir dedi, gittim aynı yere değiştirdim. İkisinde de GM yazıyor. Yeni getirdiğime de baktı ben sorumluluk kabul etmem dedi, taktı.

hocam burayı anlamadım yani siz orjinal Gm diye aldığınzı parçayı ustanız sahte olduğunu mu söyledi? bunu satan yerin suratına çarpmadınız mı peki ? made in neydi peki aldığınız setin dikkat ettinizmi?

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Valla üzerinde mavi GM amblemi vardı. Adam zaten bana verirken bişeyler söyledi hindistanda üretiliyor artık gibi bi laflar etti. Kardeşim orjinalse ver değilse verme dedim. Triger setinin üzerin Mavi arkaplan üzerine beyaz GM yazıyordu madein gm ye dikkat etmedim.

Ben farkı anlamadım fakat usta farklı dedi sonra seti tekrar götürdüm hepsini değilde sadece triger kayışını değiştirdi.

Karta çektirdim (post fişini) ve verdiği kutuyu atmadım eğer arabaya bişey olursa triger yüzünden bak o zaman çıkacak gürültüyü...