LPG'ye Geçişte İşlem Sırası ??

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhabalar,

sonunda yüksek benzin fiyatlarından bunaldım %50 kar etmek amaclı aracıma lpg taktırmaya karar verdim.Salı günü taktırıyorum 4-5 saate tamamlanacagını soylediler işlem bitince hemen sızdırmazlık raporu almayı planlıyorum. ben kuralına gore oynarım oyunu kaçak binemem :) işletmem gerek hemen o yüzden neler yapmam gerekicek , taktırınca sızdırmazlık raporu aldıktan sonra bilen arkadaslardan bi işlem basamakları alsam :)

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın projesını cızdırırsen bır ay suren var sızdırmazlık raporun ıcın

ruhsat degıstırılecek sanırım muayenede yapılacak

hem sen aracı satmıyormuydun

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın projesını cızdırırsen bır ay suren var sızdırmazlık raporun ıcın

ruhsat degıstırılecek sanırım muayenede yapılacak

hem sen aracı satmıyormuydun

abi satıyordum :D da vazgeçtim gerçi gecen haftaya kadar verebilirdim ama bişanda karar deiştirdim ddim arabam iyi, elimde olan bütün parayı arabaya baglamak mantıksız geldi :D buna biraz masraf yapar rahat rahat binerim diye düşündüm malum kriz zamanı bide biraz ileride ne olucagı belli değil :) ama vectra c elegance zevkimi biraz daha ileriki tarihe attım :)

proje çizdirmek lpg takrken oluyormu peki yada proje elbet varıdr ellerinde:S lpg takılınca direk vermezlermi projeyi :S

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sizdirmazlik+ muayne+ ruhsat degısecek+ kaskon varsa kaskona işletecen :D
lpg takılınca 3 gun sonra gel proşenı al dıyolar yada ayakcı işllerini yapan adamlari var sen ugrasmıyosun kendılerı halledıyo ;)

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam ısde lpg yı takanlar verecek projeyı ama duydugum kadarı ıle ısın ehlı olmayan kısıler bunu vermemek ıcın caba sarfedıyorlarmıs sen
tmmob makıne muhendısler odası onaylı montaj tespıt raporu ,lpg serı tadılat uygunluk belgesı (yetkılı muhendısler ımzalayacak) muhendısın serbest muhendıslık burosundan tescıl belgesı,lpg takma yetkı belgesı, ısyerının tse hızmet yeterlılık belgesı gıbı belgelerın hepsını alman lazım

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam ısde lpg yı takanlar verecek projeyı ama duydugum kadarı ıle ısın ehlı olmayan kısıler bunu vermemek ıcın caba sarfedıyorlarmıs sen
tmmob makıne muhendısler odası onaylı montaj tespıt raporu ,lpg serı tadılat uygunluk belgesı (yetkılı muhendısler ımzalayacak) muhendısın serbest muhendıslık burosundan tescıl belgesı,lpg takma yetkı belgesı, ısyerının tse hızmet yeterlılık belgesı gıbı belgelerın hepsını alman lazım

hoba :D benim bayabi işim var o zaman abi ya yalnız acayip merak ediyorum su lpg olayını :D cebe nasıl yansıyacagını salı günü gelse bi:D

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizdirmazlik+ muayne+ ruhsat degısecek+ kaskon varsa kaskona işletecen :D
lpg takılınca 3 gun sonra gel proşenı al dıyolar yada ayakcı işllerini yapan adamlari var sen ugrasmıyosun kendılerı halledıyo ;)

hım en iyisi ayakcı adamlşara vermek kasko var kaskocuyla konuştumda 50 lira fark istedi aracında kasko bedelini 1500 Ytl artıracak ;)

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunları kendılerı verıyor senın yapacagın bunu montaj sonrası elıne alman sallamasınlar senı soyle
bence cok ekonomık lpg ben 65 tl ıle 550km yapıyorum