LPG'ye 30 kuruş zam geldi.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısın Nadir Abi de, bari doğalgaz borularını da bize döşesinler,tam olsun...Herşey güllük gülistanlık diyorlar,ekonomi süper diyorlar ama 3 sene önce mazotun litre fiyatı 3 liraydı..Zaten LPG kullancısı kesim belli bu memlekette..Dar gelirli,orta halli ve amaçtan çok araç olarak otomobile binen insanlar..

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu bunu bilmemde lpg söktürsek kar edermiyiz:rakir:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Haklısın Nadir Abi de, bari doğalgaz borularını da bize döşesinler,tam olsun...Herşey güllük gülistanlık diyorlar,ekonomi süper diyorlar ama 3 sene önce mazotun litre fiyatı 3 liraydı..Zaten LPG kullancısı kesim belli bu memlekette..Dar gelirli,orta halli ve amaçtan çok araç olarak otomobile binen insanlar..

Zaten vergi diliminin en büyük bölümünü gariban kesim ödüyor ve ödemeye devam edecek. Sadece LPG otogaza gelen zamlar pompa fiyatlarına değil garibanın mutfağında aşını kaynattığı tüplere de geldi... sonra çıkıp bilmem kaç çocuk yapın deniyor o çocuklar şohbeni olan evde yıkanmasa aylık sadece yıkanmak için 2 tüp harcar ki oda 160-170 TL arasında eder. Adam aç karnını mı doyursun? yoksa banyo mu yapsın?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işi siyasete bağlamayın diyen üyelere sorarım; Ekonomide iyi şeyler olunca hükümeti desteklemek normal, ancak kötüyü eleştirmek işi sisyasete vurmak oluyor öyle mi?

Arkadaşım sen araba forumunda mısın yoksa siyaset içerikli bir forumda mısın ben anlamadım gitti. Ne zaman içerik siyasi olaya gelse ki hep sen bunu yapıyorsun yazıyorsunda yazıyorsun. Arada bir forumda psylaşımda bulun bari, diğer konuları sadece okuyorsun.

Lütfen bu yazıdan sonra arkadaşın daha önce yazdığı mesajları diğer arkadaşlarda kontrol etsin.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben şahsen bu zamma tepki vermesi gereken özellikle taksiciler birliğinden bir adım beklerdim. Neticede bu kişilerin araçları hep LPG ile çalışan araçlardan oluşmakta vatandaş olarak da yapacakları eyleme sonuna kadar destek verirdim. En etkili eylem ise kontak kapama... böyle bir şey olabilir mi? 0.30 krş boru mu? anlamıyorum ki bu esnaf kısmını sesleri sedaları çıkmıyor arkadaş....

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
şubattan önce indirimde olmayacakmış...

Şubattan sonra gökten mesihmi inecekmişte onlarda fiyatı indirecekler? adamlara bak yaw... birde indirim için tarih veriyorlar ama iş bindirmeye geldiğin de anında görüntü....

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yineliyorum mevcut fiyat artışı ne üretim maliyeti ne de vergi artışıdır. Mevcut ürün içerisindeki katkı maddelerinin oranının artmasına bağlı olarak fiyat yükselmesidir. Katkısız gaz alup ZAMdan etkilenmeyin o zaman.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ne olursa olsun kesinlikle çok kapsamlı bir tepki şart vatandaşın sesi çıkmadıkça veriyorlar odunu...