LPG'ye 30 kuruş zam geldi.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar madem araçlarınıza yakıt alamıyorsunuz, sigortasını, muayenesini yaptiramıyorsunuz, MTV yatıramıyorsunuz o zaman neden araba alıyorsunuz? Almayın kardeşim, belediye otobüsleri dolmuşlar neyinize yetmiyor. (Şaka şaka :) )

Arkadaşlar konunun ucu elbette siyasilere kadar uzanacaktır o nedenle bizler de siyasi fikirlerimizi ortaya koyacağız ama gerçekleri asla unutmayacağız ve birbirimizi kırmamaya özen göstereceğiz.

Bu zamların tek sorumlusu her zaman olduğu gibi iktidarlardır, şu an AKP iktidar olduğu için eleştirilmesi de son derece normaldir. Benim iktidar için bu konudaki eleştirilerim; mevcut iktidar benim keseme güvenerek mi yüzbinlerce suriyeli vatandaşa kucak açtı, benim keseme güvenerek mi doğu ve güneydoğu illerinde kullanılan kaçak elektirik faturalarını affetti, benim keseme güvenerek mi dış ülkelere onlarca gemiyle yardımlar yaptı, benim keseme güvenerek mi seçmenlerine makarna kömür dağıttı ......... liste daha da uzar gider. Beyefendiler devlet kesesinden kendı reklamlarını yapacaklar faturayı da sana bana kesecekler, daha neler?
İşte konu bu yüzden siyasidir. Ben A partisi iyi, gelin onun etrafında toplanalım veya Ali başkan iyidir Veli başkan kötüdür dersem yani seçmenin fikrine, hür iradesine ipotek koymaya kalkarsam işte o zaman siyaset yapmış olurum, canım yandığı için siyasileri eleştirmem siyaset değildir. İktidarların işi zordur çünkü övgüden çok eleştirilirler, bu durum da sadece ülkemize has bir şey değildir.

Son düzenleme:

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halk 3 maymunu oynadıkça daha çok gelir bu zamlar..Hiç şarj etmiyor mu kardeşim? Suriye,Irak sınırına 200 km uzaklıkta petrol çıkarılıyor,Mardinden Rakka daki petrol tesisleri görünüyor, 2.5-3.0 cc dizel benzinli pick-up larla yardıra yardıra gezen insanların memleketinde benzin ve mazotun litresi 1.5 lira iken burada 5 lirayı nasıl geçer diye sormuyorlar mı bu insanlar?Biz burada 1.4,1.2 motorlu arabaya bile gaz taktırmayı düşünürken,bunu düşünememiz şaşırtmıyor mu hiç?İşte bu kadar kendi derdine düşürülmüş insanlar var bu memlekette...Varın gerisini siz düşünün...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hadi gazamız mübarek olsun bu gelen zam bize kapak oldu sanırım etti bu zam ile 40 kuruş

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere LPG'nin litresi 7 kuruş zamlandı.

Yeni zamla birlikte bir litre LPG istanbul'da istasyona göre değişmekle birlikte 3 lira 18 kuruş oldu.
LPG’ye 3 Aralık’ta da 30 kuruşluk rekor zam yapılmıştı. Salı günü benzinin litre fiyetına 13 kuruşluk zam gelmişti.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ama havayı bilmem de AKP havası filan kalmadı onun farkındayım biraz önce bir vekil daha istifasını sundu. Şimdi o vekillere sormak gerek... daha önce nerede idiniz?

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kabinede, dümende, kanalın başında, vs vs abi =)) içerdeyken konuşmuyorlar yol gösterilince sesleri açılıyor bülbüllerin maşallah...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Böyle bahtsız bir millet olmaz arkadaş. Ülkeyi soyulur vatandaşın cebinden çıkar, olaylar su üstüne çıkar vatandaş öder öyle yada hep öpülen vatandaş ama vatandaş da alışmış bilader öpülmeye...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zamlar bitmez çünkü ülke sirf satma inşaatle kalkınmaz.yok efendim hava alanı yok tunel bunların devlete yararı yok üretip birilerine satar(artık rant kıyak ne derseniz deyin) ülkede sanayi yatırımı olmalı bir telefonumuz bile yok.Bırakın ülke tarımda bitti,dışa bağımlı hale geliyoruz.
Neyse...

ŞU An Para olacak tek araba var aklımda:rolleyes:
AMPERA
doldur depoyu bir sene kullan,hatta mecbur kalmadıkca benzinde, kullanmam :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kader ağlarını ağır ağır örüyor gibi. Bir ara mazot ile benzin fiyatları ile uğraşır görünerek LPG yi unutmuş gibi yaptılar, millet de doğal olarak daha ucuz olan LPG ye kaçış yaptı. Benzin ile dizel fiyatları birbirine iyice yaklaştı ayrıca millet benzin kullanımını unutunca ÖTV den kayıplar başladığı gibi pahalı benzin de elde kaldı. LPG kullananların sayısı iyice arttı. Şimdi LPG ile benzin fiyatlarını yarıştırma zamanı gelmiş olmalı ki LPG ye daha fazla zam yapmaya başladılar :( . Bir zamanlar temel ihtiyaç dedikleri için devamlı arka çıktıkları mutfak tüplerinin fiyatı ortada iken LPG nin litre fiyatının 3 TL civarında olması aklınıza yatıyor mu?