lpg

kameraci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar hangi marka lpg taktırayım 2000 model 1600 vektraya yardımcı olursanız sevinirim taktırıp sorunsuz kullanan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

ufuk19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar hangi marka lpg taktırayım 2000 model 1600 vektraya yardımcı olursanız sevinirim taktırıp sorunsuz kullanan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

BRC Makayı taktırabilirsin sorunsuz bir kittir. Tavsiye ederim. MTM beyinli olanı tercih et mutlaka. 1600 TL civarı masrafı var.

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben zavoli taktırdım 10 ay önce; sorunsuz çalışıyor; 1300-1400 TL masrafı var; tavsiye ederim...

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc ve ya lavoto öneririm 2 side sorunsuzdur kesinlikle atikerden uzak durun...

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günlr..Umarım iyi bir marka seçimini yaparsınız ve lpg taktırırsınız..Lpg pek çok yönden hem dizelden hem de benzinli araçlardan avantajlı..Bence kimsenin etkisinde kalmadan kendi tecrübe ve araştırmalarına göre marka tercih edin...Ben atiker kullanıyorum 10 ay oldu aracı alalı.Hiç1sorun yaşamdım...Benim aracım da Sizin aracınızla aynı motoru kullanıyor..Sıralı sistem ve beyinli 1450 liraya takılmış...yalnız deposu büyük.60 ltlik deposu var..Malum uzun yol arabası olduğu için simit depo lüzumsuz...Km de 148 krş yakıyor..

kameraci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagolun arkadaşlar arza lambası yanıyormu opel servislerinde landıranzo var enjektörler önemliymiş devir 5000 geçtimi yetiştirmi yor diyorlar bende karar veremi yorum biraz daha araştırcam slmlar

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
enjektörleri bosch marka ve italyan olduğu için brc ya da landirenzo bence....

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bosch gaz enjektörleri 8000 devire kadar açıp kapatma yapabiliyor,diğer markalar 5000 devirden sonra ya enjektörler devamlı açık kalır yada yol yük durumuna göre benzine geçer..tercihiniz yüksek teknoloji malzeme kullanan firmadan yana olsun,zaten enj harici diğer üniteler bazı markalarda neredeyse birebir aynı..

S

senem_

Bilgi Girilmemiş
Astra H 1.6 kullunıyorum. Sürekli şehir içindeyim ama yaptığım yol az değil.
Ayda 500 tl ye yakın yakıt alıyorum ama daha 3 aylık arabama da kıyamıyorum. Yazın bitmesiyle şehir dışına da çıkmaya başlıycam.
Kullanan arkadaşların düşüncelerine ihtiyacım var:)