Lpg Yüzünden Subapları Eriyen Astra J Var Mı?

alize05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Lpg Yüzünden Subapları Eriyen Astra J Var Mı?

DrFuchs link' Alıntı:
baya uzun zamandır forumdan uzaktım lpg konusu halen devam ediyor :) aracım suan 32000 km de subapta filan sorun yok lpg öneririm fakat sağlam bir ustada taktırın yağlama sistemi filan taktırmayın yağlama sistemi hikaye boşa ekstra para ben 32 bin km yağlama adama gibi çalışmadan yaptım sürekli arızaliymiş halen yağın yarısı duruyor şehir içi şehir dışı karışık ortalama 23 kuruş yakıyor yakıt gayet iyi memnunum tavsiye ederim thnxx

dikkat ettim ve araştırdım. bizim araçlarda lpg nedeniyle subap erimesi yaşayan kişiler hep üçüncü veya dördüncü şahıslardan ibaret. veya efsane hikayeler. yani forumlarda lpg nedeniyle subaplarım eridi, subapları değiştirdim, aha da fotoğrafları, şuradaki ustaya şu kadar paraya yaptırdım diyen bir kişiyi ben göremedim henüz. belki vardır. ama olsa bile anladığım kadarıyla çok çok az. efsane midir nedir bu olay.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Taha değiştirdi diye biliyorum :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

LPG kaynaklı olduğunu söylemişti sanırım o arkadaş. Sübap değişmiş sorun ortadan kalkmıştı

firari-47@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dün lpg yüzünden, bobin ve bujiler değişti 580 tl para verdim:( bu arada tüp landirenzo..

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bobin ve bujiler derken bujileri biliyorum da bobin nedir lpg ile mi alakali? Tesekkurler.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

LPG var ya adamın dibini düşürür. Kız gibi arabami sattim sırf bu yüzden şimdi de dolana dolana araba arıyorum. :(