Lpg Yüzünden Subapları Eriyen Astra J Var Mı?

canciger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Lpg Yüzünden Subapları Eriyen Astra J Var Mı?

tff2525 link' Alıntı:
Şehir içi ideal çok iyi diğer izlenimlerin nasıl

yakıt tüketiminin 10.000 km den sonra biraz daha düşeceğini umuyorum.

lpg takıldıktan sonra arabada herhangi bir sıkıntı oluşmadı arıza lambası yanmadı.

sübap meselesi yüzünden 3000 devir üzerine çıkmıyorum ama haftaya adana ya gittiğimde otobanda hem lpg hem benzin ile yüksek devirlerde arabayı denemeyi düşünüyorum

klima açıkken performansta bir düşme söz konusu fakat bu lpg ile ilgili değil hem benzinde hem lpg de denedim klima çalışırken araba da çekiş sıkıntısı söz konusu. aynı arabanın dizel modelini denedim aynı sıkıntı dizel modellerde de var. yani şehir içi klima ile performans beklemeyin ilk kalkışlarda ani hızlanma gerektiren yerlerde v.s.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Uzun yol izlenimini bekliyoruz

DrFuchs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

90 tl lik lpg ile full klima açık 361 km bunun 50 km şehir içi  ;D

erkut39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı alalı 1 hafta oldu evet alırken 100 km /10 litre yakacagını bile bile aldım. özellikle ilk 5000 km de bu degerin altına zor düşer. şimdi ben aracımı doya doya korkmadan kullanmak istiyorum bu yüzden de daha şuan 000065 km de ve lpg taktırmayı düşünüyorum. hatta düşünmekten de öte taktırmak i.çin araştırma yapıyorum dün forumda simit lpg gördüm ama ufak olanlardan fazla yüksek olupta bagajın görüntüsünü bozmaması için bu tanklardan istiyorum. kullanan arkadaşlar fotograf ekleyebilirmi? marka olarakta garanti dahilinde olması açısından yaglama sistemli landirenzo taktırıcam. lüleburgazda fiyatı 2000 tl istanbul ve çevresinde fiyat olarak daha hesaplı bi yer varmıdır?

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

power39 link' Alıntı:
Aracı alalı 1 hafta oldu evet alırken 100 km /10 litre yakacagını bile bile aldım. özellikle ilk 5000 km de bu degerin altına zor düşer. şimdi ben aracımı doya doya korkmadan kullanmak istiyorum bu yüzden de daha şuan 000065 km de ve lpg taktırmayı düşünüyorum. hatta düşünmekten de öte taktırmak i.çin araştırma yapıyorum dün forumda simit lpg gördüm ama ufak olanlardan fazla yüksek olupta bagajın görüntüsünü bozmaması için bu tanklardan istiyorum. kullanan arkadaşlar fotograf ekleyebilirmi? marka olarakta garanti dahilinde olması açısından yaglama sistemli landirenzo taktırıcam. lüleburgazda fiyatı 2000 tl istanbul ve çevresinde fiyat olarak daha hesaplı bi yer varmıdır?
selam power39 bende senın gıbı aracımı daha yenı aldım ve gelen aya tup bağltıcm ama brc bağlatıcam neden dersen cunku brc dekı sıstem pıpolu sıstem yanı manıfold delinmeden yapılacak ıslemler ve fıyatı 1600 lıra bende senın landırenzo bağlatıcaktım ama vazgectım brc ye dondum ızmıtte fs otogaz dıye bır yer var orda montaj yaptıracam gebzede ve ankarada  kullanan arkadaşlarım var cok memnunlar aracın hayırlı olsun sedan mı hecbek mı aldın ve rengı ne  steeringwheel

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Brcyide secenekler arasina alabilirsin

erkut39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
selam power39 bende senın gıbı aracımı daha yenı aldım ve gelen aya tup bağltıcm ama brc bağlatıcam neden dersen cunku brc dekı sıstem pıpolu sıstem yanı manıfold delinmeden yapılacak ıslemler ve fıyatı 1600 lıra bende senın landırenzo bağlatıcaktım ama vazgectım brc ye dondum ızmıtte fs otogaz dıye bır yer var orda montaj yaptıracam gebzede ve ankarada  kullanan arkadaşlarım var cok memnunlar aracın hayırlı olsun sedan mı hecbek mı aldın ve rengı ne  steeringwheel

peki opel servisi brc için ne diyor? garantiyi bozmuyormu?  Bu arada seninde aracın hayırlı olsun. hb. aldım neptün mavi edition. (profil resmimdeki) senin model? renk?

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

power39 link' Alıntı:
peki opel servisi brc için ne diyor? garantiyi bozmuyormu?  Bu arada seninde aracın hayırlı olsun. hb. aldım neptün mavi edition. (profil resmimdeki) senin model? renk?
biz opel servısıne kaldıysak yatıp olmemız lazım her opel servısı ayrı konuşuyor servıs garantı dışı kalır dıyor aracın bu arada sakaryadan yazıorum ben sıyah sedan  edıtıon aldım mecburen sedan aldım cunku bulgarıstan gocmenıyım ve memlkete gıttıyım zaman bagaj bana cok lazım oluyor mesela ankaradakı opel servısı garanyıyı bozmuyor ama bızım burdakıler burnundan kıl aldırmıyolar steeringwheel