LPG ve Opel Vectra 2.5 V6 CDX ??

esrarengiz_043

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana yardımcı olacak yokmu aramızda 2500 CDX kullananlar lütfen buraya bakın..

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yakıt olayına bi çözüm bulmam gerekiyor.Arabam haddinden fazla yakıyor ve keyifle dolaşma imkanı vermiyor.Bu nedenle LPG taktırmayı düşünüyorum ve bu olayı ığdırda yaptırmam imkansız gibi bişey.LPG taktırıp memnun kalan arkadaşlar nerede ve ne kadara taktırdıklarını bildirirse çok memnun olurum.Yardım ve önerilerinizi bekliyorum!! :confused:

Bu arada benim makinanın bi resmini sizlerle paylaşayım dedim.Umarım beğenirsiniz. ^^ :rolleyes: (Sağ tarafta görünen Ağrı Dağıdır:) )

10032007001aj3.jpg
bence lpg takmadan önce aracın motoruna baktır bakım gerektiren yerlere müdahale et yakıt tüketimi 10-11 lt düşür sonra lpg tak 2.5 da olsa bu kadar yakmaz

sinan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 9 ay once TARTARİNİ taktım 2.5 v6 cdx e 17bın km yaptım şuanda ne performasn nede başka bi sorun yaşamadım şimdillik..
çift regilatörlu ve çift beyinli sistem 1000€ ya peşin taktırmıştım ;)
benzınde 11lt
lpg de 12,13lt arasında yakıyor araç ;)

bu arada 99 model GT 'm var ondada aynı markanın 2.0 lar için olanı mevcut o drek 11lt lpg yakıyor ;) performans olarak ondada kesınlıkle bi sıkıntı yok ;)

başka bi forumda açtgım ve paylaştıgım konu 11 aydır devam ediyor çok kapsamlı araçtırmalar yaptık;) çok tartıştık...
BRC-TARTARİNİ sorunsuz..
PİRİNS mükemmel ve pahalı..
Türk markalar kesinlikle sorun çıkartıyor

bendeaynı araca aynı marka ama regülatörü tek...çift takmadılar...onun oran hisabı olması lazımmm...200 HP den sonrasına çift regülatör takıyorlar....bendeki tek regülatör ve tek beyinli....hiç bir sorunula karşılaşmadım......takılalı 2.5 sene oldu gibi
:eek::eek::eek::eek: