LPG Tankı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Zaten mantık olarak araç LPG tüketimine başladığında tank içinde basınç düşüyor ve gaz dolumu olur ama hava olası hiç duymadım ya. Şimdi tamda emin olmadığım bir konu olmasından dolayı da bir şey de diyemez oldum.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
tankın içine hadi hava doldu ee şamandırayı söküncede tankın içine hava girmeyecek mi sizin istasyon belli ki su basıyor:)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
tankın içine hadi hava doldu ee şamandırayı söküncede tankın içine hava girmeyecek mi sizin istasyon belli ki su basıyor:)

Filtre değişmezse, enjektörlere ulaşan basınç kirlendikçe düşüyor. O yüzden depoda kalan miktar giderek artıyor, benzine geçtiğinde. O yüzden az alıyor, az gidiyor. Sorun odur büyük ihtimal, tanka havaya yormuştur.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Filtre değişmezse, enjektörlere ulaşan basınç kirlendikçe düşüyor. O yüzden depoda kalan miktar giderek artıyor, benzine geçtiğinde. O yüzden az alıyor, az gidiyor. Sorun odur büyük ihtimal, tanka havaya yormuştur.

bakım yapılıyorsa değişmiştir ya malum ustalar öpecek 2 tllik filtreyi 30 40 tlye takıyorlar:)öğrenciyken lpgcide çalışmıştım su çıktığı gördüm kaç kere