LPG TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM YARDIM

ynsemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2017 ASTRA SEDAN EDİTİON BENZİNLİ ARACIM 9500 KM DE ŞUAN . BENZİN SARFİYATI 100 KM DE 7 LİTRE YAKIYOR BENZİN 6,30 OLDUĞU İÇİN KMDE 45 KURUŞA FALAN DENK GELİYOR ÇOK ZORLUYOR HALİYLE. ARACA LPG TAKTIRSAM YAKIT NE KADARA DÜŞER
ARACIMA HANGİ MARKA LPG KİTİ TAKTIRMALIYIM VE OPEL LANDİRENZO İLE ANLAŞMIŞ 4.000 TL FİYAT ÇEKİYORLAR. BAŞKA MARKA TAKTIRIRSAM GARANTİ DIŞI KALIR MI AYRICA LPG TAKTIRDIKTAN SONRA GARANTİ KONUSU NASIL OLUYOR AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@ynsemre bey öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Rica ediyorum bundan sonraki mesajlarınızın tamamını büyük harflerle yazmayınız. Sorunuzla ilgili olarak aracınız 1.6 atmosferik motora sahip, bu durumda istediğiniz lpg kitini taktırabilirsiniz. Garanti konusunda Opel Türkiye'den ziyade kiti bağlayan firmanın garantisi oluyor. Bunu servisle veya lpg servisiyle görüşmenizde fayda var. Saygılar.

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam enjektörleri alüminyum karışımsa 10 bin km sonra değiştirmen gerekir. Ankara da Mocan Otogaz vardı ve Opelciler genelde ona taktırmaya şehir dışından bile gidiyordu. ürününün arkasında duran bir ustaymış.

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yillardir ulkemizde lpg kiti gelistiren pazarlayan yerli yabanci sirketler mevcut. Bence prins, landi, brc, lovato, atikerin nispeten daha ust model kitleri vb. tercih edilebilir. Tabi montaji yapan ekip ve ustanın kabiliyeti çok ama çok önemli. Yasadiginiz yerde iyi bir usta bulabilirseniz taktirin derim. Araci sakin kullanirsaniz benzindeki degere cok yakin lpg degerleri tutturabilirsiniz. Getirisi lpg nin daha ucuz oluşunda...

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1- Atiker
2- Düzgün montaj.
3- Yol (AFR) ayarı

Ama bunların hepsini müşteri memnuniyetini esas tutan dürüst bir servisin yapması lazım. Ankara'da olsanız yardımcı olurduk.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- Atiker
2- Düzgün montaj.
3- Yol (AFR) ayarı

Ama bunların hepsini müşteri memnuniyetini esas tutan dürüst bir servisin yapması lazım. Ankara'da olsanız yardımcı olurduk.

Yol ayarı bu kadar önemliyken lpg montajcilarinin bu konuda ayak sürümeleri, kolay olani tercih edip tüketiciyi mağdur etmeleri anlaşılır gibi degil... Ya da durun ya anlaşılır aslında: burasi Türkiye...

ynsemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- Atiker
2- Düzgün montaj.
3- Yol (AFR) ayarı

bir süredir araştırıyorum Atiker Gold öneriliyor galiba . Nasıl bu Atiker Gold taktırsam arıza ışığı yanar mı acaba

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arıza ışığının mevzusu çoğunlukla yol ayarı. Düzgün yapılırsa sorun yaşanmaz

korkmaçocuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir süredir araştırıyorum Atiker Gold öneriliyor galiba . Nasıl bu Atiker Gold taktırsam arıza ışığı yanar mı acaba
Merhabalar,
Üç ay önce Atiker Gold obd sistemi 2012 Astra J 115bg lik aracıma taktırdım. 5 bin km yaptım.
Arıza lambası yanmadı,takan usta yanmayacağı konusunda garanti verdi. Gayet memnunum. Ustaya güvenmeni, AFR yaptırmanı öneririm.

• Beğen
Tepkiler: tuleybihayat

opelciclk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar hocam. Bana kalırsa şu an ki dönemde taktıran kişiler yaşıyor. Benzine oranla %30 daha ucuz neredeyse.
Tek ve en büyük sıkıntısı taktırma aşaması :D
Şu benzin fiyatlarını görünce insanın evine bile lpg taktırası geliyor gerçi o ayrı...
https://piyasa.paratic.com/forex/emtia/benzin/ akıl alır gibi değil şu fiyatları görmek ya.
Ne zaman düşecek, ne zaman rahat rahat benzin alabileceğiz? Hepsi bir soru işareti.