Lpg sirali gaz hakkinda bilmek istediğiniz her şey...

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet ustam gaz basıncı düşükse kasıntı yaparmı araca bende 82-83 dü bilgisayara bağladıklarında 110 yaptılar farketti farkeder mi

m_cevik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet usta yorumların için çok teşekkürler.Enjektörleri sizin dediğiniz üzere kontrol ettirdim 2-3 farklı lpg servisinde ve sorun olmadığına kanaat getirildi ve tekrar ayar yapıldı ve şok araçta herhangi bir sorun kalmadı :) ne titreme ne sallantı çok şaşırdım defalarca denedim yok :) keşke en baştan ayar düzgün yapılsaydıda bu kadar kafam ağrımasaydı.Tekrar teşekkürler.

asvtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ozenclerotogaz.com.tr
Geçmiş olsun ,sorununuzun düzelmesine sevindim :)

Mehmet usta yorumların için çok teşekkürler.Enjektörleri sizin dediğiniz üzere kontrol ettirdim 2-3 farklı lpg servisinde ve sorun olmadığına kanaat getirildi ve tekrar ayar yapıldı ve şok araçta herhangi bir sorun kalmadı :) ne titreme ne sallantı çok şaşırdım defalarca denedim yok :) keşke en baştan ayar düzgün yapılsaydıda bu kadar kafam ağrımasaydı.Tekrar teşekkürler.

asvtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Merhaba;

Lpg fark basıncının ideal değeri 1.100 mbar dır.Servis doğru değere ayarlamış fakat lpg basıncı ayarlandıktan sonra tekrar ayar yapılması gerekir.Selamlar...

mehmet ustam gaz basıncı düşükse kasıntı yaparmı araca bende 82-83 dü bilgisayara bağladıklarında 110 yaptılar farketti farkeder mi

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet abi dediğim gibi öle oldu abi ayarları güzel dediler ellemediler sadece gaz basıncını yükselltiler

asvtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Fabrikanın hemen hemen bütün bölümlerinde bayan işçileri görmek mümkün fakat montaj hattında bu kadar bayanı görünce ben de bunun nedenini sordum verilen cevap aynen şöyleydi;

-Bayanlar erkeklere göre çok daha dikkatli ,elleri narin ve hata yapmıyorlar ,erkekleri daha çok ağır işlerde kullanıyoruz cevabını aldım.Gerçekten de montajlarını izlediğimde çok dikkatli iş yaptıklarına şahit oldum.Ben de kendi servisime alsam mı diye düşünmedim değil

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler mehmet bey bende atiker sıralı sistem var araç tüpe geçtiği anda bitti uyarı sesi veriyo içinde tüp olduğu halde benzine geçiyo sorun ne olabilir