Lpg montaj fiyati

ozgur6042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kismet olursa haftaya aracama lpg taktirmayi dusunuyorum.randevumu da aldim.fakat fiyat ve lpg kit markasi konusunda soru isaretlerim var.marka vermeden anlatayim.ankara servisini aradigimda 3.000 liraya takilacagini ve turbo kit oldugunu soyledi.landrenzonun sitesine girdigimde birsuru turbo kit modeli var.bizim araclara takilan hangisi ve standart mi ? Önerdikleri fiyat makul mu ? Bir de aracim 10.000 km den az oldugu icin 200 küsur lira odeyerek 3 yil\100.000 km garanti yapilacagini soylediler.buradaki 10.000 km sınırınin sebebi nedir ?

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Lpg montaj fiyati

Motor eskiyse lpgden bağımsız olarak da bozulabilir diye kendilerini garantiye alıyorlar anlaşılan. Fazlaysa ne kadar ücret alıyorlar acaba

ozgur6042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fazlaysa ek garanti yapmiyorlar :) fiyat makul mu sizce

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ankara'da montaj yaptıracaksınız anladığım kadarıyla. Muhakkak araştırmışsınız ancak, şunu birkezde ben belirteyim LPG konusunda 1. sırada önemsemeniz gereken konu marka yerine ustalık ve montaj sonrasında olası aksaklıklarda destek alabilmeniz. Bu iki faktörüde beş yıldızlı olarak yerine getiren Mocan BRC yi araştırmanızı öneririm. Kendileri hakkında ufak bir araştırma yaptığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız. Şimdiden hayırlı olsun.

farukksgl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende 1.6 Benzinliye LPG taktırmayı düşünüyorum hocam... umarım sağlam bi bilgi öğrenebiliriz.

ozgur6042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servis disinda bir yerde lpg montaji yaptirdigimda motor garantisinin devre disi kaldigini okumustum forumda.bu yuzden brc marka hic incelemedim.sadece servisleri aradim.servislerin de bir cogu lpg takmiyoruz dedi.ankarada bulabildim

GOODMAN' Alıntı:
Ankara'da montaj yaptıracaksınız anladığım kadarıyla. Muhakkak araştırmışsınız ancak, şunu birkezde ben belirteyim LPG konusunda 1. sırada önemsemeniz gereken konu marka yerine ustalık ve montaj sonrasında olası aksaklıklarda destek alabilmeniz. Bu iki faktörüde beş yıldızlı olarak yerine getiren Mocan BRC yi araştırmanızı öneririm. Kendileri hakkında ufak bir araştırma yaptığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız. Şimdiden hayırlı olsun.

Bir de şu unsur var.ben ağrı da ögretmenlik yapiyorum.montaj yaptirdigim ustayi yazdan yaza gorebilecegim zaten ankaraya gelip gittikce :) agrida landrenzo servisi oldugunu belirttiler.sıkınti halinde oraya gidebilirsin dediler.bu yuzden cok da secenegim kalmadı

Komando1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Prins Silver yağlamalı kit fiyat al.
Prinsin sitesinde fiyatlar yazıyor. Bayi adresleri de var. İncele istersen.

malatya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracın garantisini nasıl yükselttin acaba bana hiçbirşey teklif etmediler.aracın garantisini yükseltmek istiyorum?

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende 1.6 astrama taktırdım landirenzo evo servise gittim garantiden çıkmadıgını soyledıler ve herseyı onlar ayarladı ben sadece gıtıp saatınde taktırdım 10 000 km yaptım bır sorun olmadı garantı ise heralde landırenzo kendi veriyor normal araba garantısınden cıkıyor oda servısle anlaşmalı oldugu ıcın servıs ne derse landırenzoda ona uyuyor yanı motordakı herhangıbır sorun oldugunda servıs eger lpg kaynaklı oldugunu soyluyorsa ucretı landırenzodan alıyor ve sızın hıcbır sorununuz olmuyor

ozgur6042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Qfflline' Alıntı:
Bende 1.6 astrama taktırdım landirenzo evo servise gittim garantiden çıkmadıgını soyledıler ve herseyı onlar ayarladı ben sadece gıtıp saatınde taktırdım 10 000 km yaptım bır sorun olmadı garantı ise heralde landırenzo kendi veriyor normal araba garantısınden cıkıyor oda servısle anlaşmalı oldugu ıcın servıs ne derse landırenzoda ona uyuyor yanı motordakı herhangıbır sorun oldugunda servıs eger lpg kaynaklı oldugunu soyluyorsa ucretı landırenzodan alıyor ve sızın hıcbır sorununuz olmuyor
Hocam oncelikle lpg takildiginda aracin motorunda lpg kaynakli bir sıkinti olursa tamamen sana kaliyor.subap erimesi gibi.benim yaptirdigim garanti landrenzo lpg kit parcalarinin her biri icinmis.ekstra 300 lira odedim bunun icin.servise bakim icin gittigimde garanti olayini sordum.lpg takilmos kesinlikle garanti disi dedi eleman.bu 300 liralik garantiyi de tavsiye etmiyorum.cunku 3 yil ya da 100.000 km de ariza verebilecebir parca goremwedim ben.bosa para vermeyin