LPG li araçlar mutlaka okuyun...

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta da lpg den sonra teklemeler arttı.hatta lpg ustası ile yaptığımız test sürüşünde bujileri değiştirmem gerektiğini söledi..bende bu aralar değiştirmek üzereyim..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demekkı anlasılan her zaman her yerde orjinal forever takılcaz.gecmıs olsun kardes...

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel paylaşım çok sağol benimde niyetim war vectra c alıp tüp takmaya bi kenara not edeyim

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde başıma aynısı gelmişti.carbon clean yaptırdım demiştim ustama,oda o işlemden sonra mutlaka bujiler değişmeli demişti.2 tırnaklı bujilerin lpg de çok verimli olmadıgını bunun yerine tek tırnaklı buji kullanmanın daha iyi sonuç verecegini söyleyerek arabama tek tırnaklı buji takmıştı.

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde başıma aynısı gelmişti.carbon clean yaptırdım demiştim ustama,oda o işlemden sonra mutlaka bujiler değişmeli demişti.2 tırnaklı bujilerin lpg de çok verimli olmadıgını bunun yerine tek tırnaklı buji kullanmanın daha iyi sonuç verecegini söyleyerek arabama tek tırnaklı buji takmıştı.

ehil usta belli ediyor demekki kendini...
:good:

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar haklısınız performans bujileri lpg ye göre değil. lpg takılacaksa tırnak aralığının ayarlanması gerekiyor. ultrasonic buji var bende.alırken motor kodu ile birlikte lpg varmı diye soruyorlar. lpg ye göre ayarlanmış buji tüpte daha çok verim alabiliyorsunuz.

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun bujileri değişmek için sanayiye gittim..önce bosch servise uğradım 35 ytl+15 ytl işçilk dedi ...markası GM orjinal dedi..sonra opel özel servise gittim aynı bujiye 35 ytl dedi..işçilk almadı bile adamlar...orjinal opelin bujileriymiş zaten..aracta performans değişimini gerçekten özelikle benzinde çok hissettim..buji değişimini öneririm arkadaslar :D