Lpg kit yenileme

asas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımda ekogaz diye bir sistem takılı.sistemi yenilemek istiyorum.ankarada daha önce revizyon yaptıran arkadaşlar var mı nerede yaptırdınız önerir misiniz.

efendy06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben şahsen Şaşmaz Fark Otogaz'ı öneririm.

efendy06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Site sponsoru değilse fazla sürmez banlanırsın kardeş, çok reklam yapıyorsun:)))

Kardeş kimse babamın oğlu değil. Fazladan müşterisi olunca da bana komisyon falan vermiyolar. Burada tavsiye ettiler, gittim, çok memnun kaldım, öneriyorum. Paylaşımlar sadece araba fotoğrafı olmamalı kanımca. Ha banlanırsam da gider başka platformlarda takılırım. Ancak bu güne kadar araçtan anlayan usta vb. kim gördüyse beğendi montajı, millet rezil oluyor orda burda lpg diye. 10 farklı ustaya sordum, 8 tanesi kurtarırı yok ilk 500 km'de yakar lambayı en geç dedi, şu an 525 km oldu, daha lamba falan yok. 3,09 dan alınan 100 tl'lik shell gaz ile, ilk depoda 393 km çevirdi ş.içi-ş.dışı karma olarak. Üstelik 80 km hız ile 5. viteste giderken vites küçültmeden gaza bastığımda da araç gayet çekiyor, 180 km hıza kadar çıkıyor... Ben insanlar kötü duruma düşmesin diye yazıyorum, menfaatim falan yok.

Kerim Avcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten herhangi bir usta çıkıp ta tavsiye yada çözümü Önermiyor. Herkes bulduğu çözümü yazıyor. Zaten derdini söylemeden arabayı ustaya bıraksan arızayı zor bulur. Banlanma nedir. Ben onun icin mi bir hafta siteye giremedim.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaşmaz fark otogaz sahibi safa.
kendisi afr ayarını montajında sabit olarak yapan Türkiyedeki ender firmalardan.
dürüst esnaftır. olacağa olur olmayacağa boşuna masraf edersin diye söyler.
meşhur lpgde arıza lambası olayı afr ayarıyla son bulur.
safaya selam söyleyin. 307 grubundan fatih yönlendirdi deyin. yardımcı olur. aracınızın kiti çok çok eski değilse arıza lambasına veda edersiniz.
atikerin en eski serilerindeki ecular o kadar sıkıntılı ki ayar olduğu yerde bozuluyor. ama seafast mikrofast gold grand gibi yeni nesil kitlerde tadilat yapılıp ayarlara dokunulmazsa ebediyen yanmaz o lamba...

izmir tarafında da uzman otogaz var. özdin beyle afr ayarı yapıyor.
istanbulda olanlarda yeni montajlarda candan otogaza gidebilir...