LPG İLLE SERVİSTE Mİ TAKILACAK

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 2013 astra 16.115 bg act. select var aracım 800 km ve niğde de malum burada opel yetkili servisi yok ama landirenzo nun bayiisi var niğde yetkili bayiisi. aracıma lpg yi burada taktırabilirmiyim tabi garanti kapsamında yoksa illa opel yetkili servisine gidip oradamı taktırmam lazım bilglsi olan var mı  thnxx

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LPG İLLE SERVİSTE Mİ TAKILACAK

LPG taktırırsanız hiçbir şekilde aracın garantisi kalmaz.servis ya da ayrı taktırmak fark etmiyor.garanti veriyoruz diyen de yalan soyluyor atıyorum A servisinde taktırdınız sonra oldu ya işiniz düştü B servisine gittiniz.araç lpgli diye direk garanti dışı kalır.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bildgınız ve guvendgınız herhangı bır srvısede taktırabılrsınız garantıyı sorun etmeyın bır sey oldgu yok Allahın izniyle garantı falan hıkaye yanıı

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İNŞALLAH Bİ SIKINTI OLMAZ ZATEN SADECE GARANTİ OLAYINDAN DOLAYI LANDİRENZO TAKTIRACAM YOKSA YAS BRC YADA PRİNSS BAŞKA TANIMAM

erkut39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracım şuanda 650 km de . 400 km de iken landirenzo lpg taktırdım.
şimdi burada en net bilgiyi vermek istiyorum. LPG yi taktırmadan önce opel servisine gittim. motorun garanti dışı kalacagını söyediler. ok. dedim gittim landirenzo bayiine. biraz kararsız kalıp eve döndüm daha sonra istanbuldaki marmara bölge bayiini aradım landirenzo nun. onlarda bana 1 ağustos itibari ile opel 1.6 115 lerde bi kampanya başlattıklarını. 0-10.000 km aralığındaki opel lerde 100.000 km / 3 yıl imzalı sözleşme ile  lpg nin temas ettiği her parçayı garanti altına aldıklarını söylediler. bende taktırdım. 400 km de taktırdım şuan aracım 650 km de. lpg takılalı 250 km oldu. simit tüp 42 lt. fulledim. bitene kadar gezicem bakalım nerde bitecek. şuan 250 km oldu bittiğinde yazıcam. lpg taktıracak olan arkadaşlarım. yazılı imzalı sözleşme isteyiniz. bende şuan landi nin imzalı kaşeli 3 yıl 100.000 km lpg temas eden her parça garantisi var. bunu muhakkak isteyin

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

en iyisini yapmışın hocam yoksa bu araba evi filan sattırır heleki bide otomatik vitesse kahka536

bende buradaki bayii ye bi sorayım bakalım ne diyecek sen landirenzo bayiinde mi yoksa opel servisinde mi taktırdın birde bu aracın bakım kartına işlettin mi lpg yi

erkut39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

landi servisi taktı. bildigim kadarıyla opel servisleri lpg montaı yapmıyor..

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tamam kardeş teşekkür ederim.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

garanti hikaye zaten.
bu fikre katiliorum...

- sorun yasadiginizda, illa ki bisey bulup garantiye girmior diyi veriorlar.. eger aracin bir kac onemli parcasi disinda bi ariza olmamissa tabi :)

DrFuchs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serviste taktırmanız hiç birşeyi değiştirmiyor çünkü motor garanti dışı kalıyor ben servis dışı prinste taktırdım farketmiyor servis motoru garanti dışı bırakıyor lpg firması garantiye alıyor ama motor hariç diğer herşey yine servis garantisinde kalıyor