Lpg Ile Ilgili Acilll Yardim Deli Olacam

attv63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar voltran marka sıralı lpg kullanıyorum bundan önceki aracımda bmw 316 i 1994 model araçta takılı olan sistemi çıkartıp opele taktım ama bir turlu randıman alamadım 2. viteste gazı kesip tekrar köklediginde araba gazı yemiyor hadi bunu düzelttik diyelim ama bu sefer de benim fikrimce yani araç biraz fazla gezdiginde şehir içinde yine agırlaşıyor hantallaşıyor gaz yemiyor her gittigimde usta bi vakumu açıyor bi kısıyor performans a koyuyoruz benzin deki beyin verilerini ecu ye yüklüyoruz yine aynı degişen yok orda ken iyi çıktıkdan sonra bi iyi bi kötüğ yani anlayamadım açıkcası bi yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar....

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence böyle uraşıp kendini ve arabanı yıpratacağına yeni bir sistem takdır.Demesi kolay biliyorum ama en azından rahatlarsın.Bu da şu durumda sana yeter sanırım...

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun yolda ne gibi sorunlarla karsılasıyorsunuz, dewamlı 2. vitesle gitmek sizin motor hacminizdeki araclar için zaten dediğiniz sorunu yasatır.
uzun yol izlenimlerinizide yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

attv63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun yolda ne gibi sorunlarla karsılasıyorsunuz, dewamlı 2. vitesle gitmek sizin motor hacminizdeki araclar için zaten dediğiniz sorunu yasatır.
uzun yol izlenimlerinizide yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Selam uzun yolda herhangibir problem yaşamıyorum birde unuttum yazmayı araç lpg de ken rolantide boşta bekledigim zaman rolanti belirli saniyeler arasında sanki elektrik kesiyor gibi devir düşüp kalklıyor çok az ama alıp veriyor saniyeler degişiyor 30 saniye 1 dk 10 saniyede bir gibi benzinde ise yok böle bir problem buji buji kabloları degişti hepsi uzun yolda suraat iyi kısa mesafede çok kötü

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm attv63 vbmenu_register("postmenu_217152", true); bendede voltran sıralı var baya bi problem yasadım lpg enjeksiyonlarınına falan baktır bandede oluyodu enjeksiyonlar değişti ayar falan yapıldı ,ayrıca urfada alımsatımcıların orada opetin karsı sokagında peugeot galerisinin yanından girince voltran servisi var git bi ayar falan yapsınlar bide sanayide SUBAŞI diye voltrancı var ,ikinci yazdığım yeri daha cok övüyorlar bi dene belki iyi olur

attv63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm attv63 vbmenu_register("postmenu_217152", true); bendede voltran sıralı var baya bi problem yasadım lpg enjeksiyonlarınına falan baktır bandede oluyodu enjeksiyonlar değişti ayar falan yapıldı ,ayrıca urfada alımsatımcıların orada opetin karsı sokagında peugeot galerisinin yanından girince voltran servisi var git bi ayar falan yapsınlar bide sanayide SUBAŞI diye voltrancı var ,ikinci yazdığım yeri daha cok övüyorlar bi dene belki iyi olur

zaten kardeş sürekli ilk dedigin yere gidiyorum ordan memnunum ahmet ustayı diyorsun sen çok usta gerçektende ama cihazda çıkıyor yani problem yarın tekrar gidecem zaten bi bakalım şamandıra falan da degişecek enjektörlerde degişecek zaten bi bakalım nasıl olacak sonra