lpg için tavsiye?

macitosim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar lpg konusunda çok araştırma yaptım atiker kullandım x20xev astra gsi m da bizzat ayarlarıyla uğraştım...sorunlarıyla vb...sistemlerin hepsi aynı mantıkla çalışıo.....atikerin fiyatı uygun...problem yaşamamak için ayarlarını iyi yapmak lazım ama en sorunsuz ve ayarları kolay olan kit KM... kit kadar tabiki montaj da önemli....ama unutmayın ki lpg %40-45 oranında tasafruf sağlıyor ve yaptığınız km yi hesaplıyarak kiti ne kadar sürede amorti edeceğinizi bi düşünmek lazım. ve en az 15.000 km den sonra kazanç sağlamaya başlıyor....

Son düzenleme:

parles

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu hafta izmir polarisde lpg taktırdım şimdilik herhangi bir sorun çıkmadı aracın performansındada hiç bir düşüş yaşamıorum polaris çalışanlarınında bu işi hakkkını vererek yaptıklarını gördüm

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende taktırmayı düşünüyorum izmirde. herhalde atiker taktıracam daha karar veremedim.

WorLdjoY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hiç taktırma şimdi yakıyordur 250 260 zaten tup taktıracaksın yakaca 200kr bence hiç gerek yok arabana ve parana yazık ki istedigin performansıda vermiyor taktırdım cok pişmanım