lpg hangi marka kullansam ???

kadir94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model hb astra ya dayım yeni stefanelli taktırdı bizimkindede stefanelli var 1300 tl ye taktırdı dayım yakın zamanda afyonda

murat0616

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra 1,6 motorda kullanmış biri olarak brc den verim alabilirsin diyor ve çok km yapmıyorsan taktırma derim ayrıa işçilik çok önemli

kesinlikle size katılıyorum brc den şaşmamak lazım kardeşimin golfe brc taktırdık gayet memnun bende aracıma brc taktırcam diye gittim LG marka bi tüp taktırdık tabi bu hataya ben nasıl düştüm bilmiyorum problem ustune problem yaşadım araç şu anda yine lpg servisinde 2 gündür yatıyo sabahları gaza geçtiğinde olan bi problem tekleme yapıyo hala bulacaklar arkadaşlar inşallah.

ozan okudan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker ve ucuz bir kaç marka hariç, işçiliği de düzgün kitler daha sorunsuz olacaktır ;)
ben atikerin türkiye de olduğu için taşıma ucretleri vs den dolayı ucuz olduğu kanaatın deyim.ve yaklasık 4000km yol gittim ve hiç bir sorun olmadı. sanada önerrim fakat ilk 1500km çokta az yakmadı ama sonra yakıtıda düzene girdi.hem turkiyenin her yerinde geçerli garantisi de var.