LPG Filtreleri Değişimi Hakkında Görüşleriniz..

ozcanyavas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımda atiker sıralı sistem var. filtrenin birisi 10km diğeri ise 5binde bir değişmesi gerekiyormuş.5bin filtresi ucuz 5tl diğer 10bin filtresi ise 60tl değiştirdim. pek bir fark olmadı. ama takdıklarına göre bir işe yarıyordur.:D

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben gide gele 40000 de zorla değiştirttim.Adamlar her seferinde gerek yok deyip yolladılar beni.En son zorla değiştirttim.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
lpg fılıtresi 100bin degıstercez dedi usta bana 100bin km fılıtre garantılıymış :D:D

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben lpg takdıralı 2 yıl oldu hıc degıstırmemısdım taki delinene kadar ve hic kimse bana degiştir falanda demedi.Yanlız buji kaploları mumkunse 6 ayda bır degıstırın

evet o benım
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=39747&highlight=lpg+kullan%FDc%FDlar%FD
6 ayda bir buji kablosu değiştirirsek lpg nin sağladığı ekonomiyi kabloya yatırmış oluruz.senin buji kablo fiyatından haberin yok heralde:D bizim araçlara en uygun olanı 60 tl den başlıyoki onlardan ci cacık olmaz.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kimisi bi filtre var diyo kimisi iki filtre 50 ddiyo nasıl is anlamadım hatta volkanx in lpg ciisi bi filtre değistirio 20 lira

metar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim aracımda 2 adet filtre varmış.Bende Lpg servisimi değiştirince öğrendim.Bir tanesi motor enjektör girişinden önce diğeri ise daha önce.Ben sık sık enjektör öncesinde olanı yerini bildiğim için sık sık temizliyorum.Normalde lpg servisinde 10.000 km e bir enjektör girişinde olanı değiştiriyorlardı.Servisi değiştirince diğer filitreyide değiştirdiler 20.000 kmden beri değişmemişti.İçinden abartısız avcumun ortasını dolduracak kadar pislik çıktı.Arabanın çekişide baya değişti.

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde tartarini tüp takılı geçen kasım ayından beri bunun bakım zamanı nasıl oluyo?tşkkurler

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben lovato kullanıyorum bitane filtresi var diye biliyorum. o da yuvarlak bir plastiğin içinde, çevirip açıyorun içinden metal telle kaplı bir filtre çıkıyor hepdi bu.enjektör öncesinde ne filtresi varmışki?

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
ikinci filitre gaz kesicisinin içerisindedir ve küçüktür fiyatı 5 tl dir, her türlü lpg sisteminde bulunur ,sıralı mikserli farketmez ve bu filitre iptal edilemez; diğer filitre ise sıralı sistemlerde olur ve lpg enjektörlerinin girişine takılır ,enjektörlerin tıkanmasını önler 10-20000 km de bir değişir; fiyatı ise markadan markaya değişir...

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
ben arabama 1 sene önce atiker sıralı sistem taktırdım. takıldı takılalı sizin dediğiniz bu filtre yok. bende daha sonra öğrendim. filitre olduğunu. daha bugüne kadar bi sıkıntı yaratmadı.