Lpg Endişesi

Emir16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arac lpg ayarinin daha gelismis olani. Normalde arac lpg haritasinda bazi devir araliklarinda zengin bazi devir araliklarinda fakir kaliyor bu sizin aracinizin kullanimina gore degisiyor. misal 2500 devirde araciniz 3 m3 gaz isterken lpg ayarsizligi sebebiyle araciniza 4 metre kup gaz veriliyo bunun 3 yakiliyo kalan 1 cig olarak atilirken katalizorde yanma gerceklesiyo, katalizorunuz eriyo, bir haddinden fazla yanma odasina,giren gaz fazla,yakilma sonunca sicakligi yukseltiyo ki zaten lpg benzinde daha yuksek sicaklikta yaniyo egzoz subaplarini yakiyo. Afr ayari ile yolda her devir araligi kontrol edilerek motorun gercek yani benzindeki performasi yakalanmaya calisiyo. yani motora istedigi kadar gaz veriliyo ne eksigi ne fazlasi
İlginiz icin cok tesekkur ederim.

COR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

qokhan1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Araç faça duruyor maşallah :) ben hâla benzinde biniyorum ama nette, youtube de OPEL lerde LPG dönüşümünde oldukça iddalı firmalar var,-CANDAN firması kulağıma çok sık geliyor- ulaşıp bilgi alın bence.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Candan youtubeden parayi kiriyo ondan😁 a firmasida cikip youtubede lpg uygulamalarindan bahsetse ayni derecede fenomen olur. bilindik buyuk firmalardan taktiriacaginiz lpgde hicbir skinti yasamazsiniz afr ayari yaptirdiginiz surece aracta problemde yasamazsiniz. afr ayari bir kez yapiliyor ecu bozulana kadar kalici. ecuda bozulmaz,kolay kolay

• Beğen
Tepkiler: qokhan1

Emir16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Candan youtubeden parayi kiriyo ondan[emoji16] a firmasida cikip youtubede lpg uygulamalarindan bahsetse ayni derecede fenomen olur. bilindik buyuk firmalardan taktiriacaginiz lpgde hicbir skinti yasamazsiniz afr ayari yaptirdiginiz surece aracta problemde yasamazsiniz. afr ayari bir kez yapiliyor ecu bozulana kadar kalici. ecuda bozulmaz,kolay kolay
Kesinlikle katiliyorum herkez ordan arastirma yapiyor ve hep onu goruyor o yuzden cogunluk orayi tercih ediyor belkide gercekten basarilidirlar ama cok firma var hepsi yayin yapsa video yaysa rekabet artar diye dusunuyorum.

• Beğen
Tepkiler: qokhan1

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Afr ayarını Antalya da yapan varmı acaba iyi usta öneriniz

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
AFR ayarı ANKARA Şubemiz – Akif Tezel

+90 (542) 409 04 89

akif@lpgayari.com

bi gorusun yazin antalya civarlarinda lpg ayari yapiyor diye duymustum

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tşkler zafer hocam

Emir16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar lpg firmasi illede atiker gold diyor siz ne dersiniz.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Atiker gold kotu bir sistem degil. Ama,kaliteli bir sistem olsun diyosaniz italyan markalari olan lavato, brc, prins, landrenzo tercih etmeniz uzin vadede yasayacaginiz skintilarin onune gececektir

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Yoğun olarak takılan bir kit hep söylerim kaliteli işçilik daha önemli. Mesela benimkisi Gasitaly f3 kit çok çok az insan bilir bu markayı ama şükür şu zamana kadar sıkıntı çıkartmadı bana. Demem o ki olumlu müşteri deneyimi arayın. Bir de bir yerlerde okumuştum Atiker Gold'da afr ayarı yapmak için open loop ayar menüsü yok Atiker Grand'da var denmişti bunu da bir teyit edin derim.