LPG DÖNÜŞÜM HAKKINDA

drfrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LPG DÖNÜŞÜM HAKKINDA

M1kemal link' Alıntı:
Sabirsizlikla bekliyorum dizeli de su tatil yolunda sogudum lpg olayindan benimde bi huyum var biseyden sogudum mu daha icime sinmiyor
aynen valla yav lpg li araç sıkıntı,dizel araçlar vızır vızır geçerken biz rampalarda kamyoncularla ahbap olduk  012uhu

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
valla kemal bende senın gıbıyım bıseyden huylanayım hemen ondan kurtulmak ısterım  ama bu dızel meselesı zafırayla gelıcekmıs galıba  astraya daha sımdılık sağlam bı bılgı yok daha sonra uygulanacakmış ama oda bellı deyıl  canavar derken cocuklrımı kastettın m34444
Ellerinizden oper iki kizim var.... Ben herseylerim canavarlarim :))

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drfrk link' Alıntı:
aynen valla yav lpg li araç sıkıntı,dizel araçlar vızır vızır geçerken biz rampalarda kamyoncularla ahbap olduk  012uhu
Biri rampa mi dedi ? :))) o konuya hic girmeyelim :))) clio bile solladi donus yolunda pozanti otobaninda rampada :))(

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orasıda hakiki rampa baya dik pozantıda yaşıyorum ben sürekli kullanıyom illaki geçmek istersen vites düşüp dip gaz yaparsan 3.-4. vitesde falan 120-130 ile rahat çıkıyor. Bi arkadaşın megane ile yarıştık pozantı rampasında kafa kafaya gidiyor. :)

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
orasıda hakiki rampa baya dik pozantıda yaşıyorum ben sürekli kullanıyom illaki geçmek istersen vites düşüp dip gaz yaparsan 3.-4. vitesde falan 120-130 ile rahat çıkıyor. Bi arkadaşın megane ile yarıştık pozantı rampasında kafa kafaya gidiyor. :)
Bagaj kapagini zorla kapattim artik dusun kac kilo oldugunu :) lpg arac 4 yetiskin ve iki ufaklik klimada acikti :))) bide prensiplerime aykiri kucuk viteste bagirtma taraftari degilimdir
Maxium 3000-3200 devirde kullanirim kucuk viteste

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tabi benim yaptığımda doğru değil ama iddia vardı işin içinde kıl payı ile kazandım :) bagajı zorla kapattıysan yük çok fazla bizim sedanlarda bagaj yayla gibi maşallah passatta bile bu kadar geniş bagaj yok birde girişi geniş olsaydı yada super b deki gibi iki modda açılabilsydi harika olurdu bagaj :)

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
tabi benim yaptığımda doğru değil ama iddia vardı işin içinde kıl payı ile kazandım :) bagajı zorla kapattıysan yük çok fazla bizim sedanlarda bagaj yayla gibi maşallah passatta bile bu kadar geniş bagaj yok birde girişi geniş olsaydı yada super b deki gibi iki modda açılabilsydi harika olurdu bagaj :)

Sizin sedan farklı galiba. Astra sedanlarin bagajları hacim olarak sinifindaki diğer araçların gerisinde.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kürsad link' Alıntı:
Sizin sedan farklı galiba. Astra sedanlarin bagajları hacim olarak sinifindaki diğer araçların gerisinde.
valla diğer araçları bilemem gerisindemi ilerisindemi ama fazlasıyla geniş passatla şöyle bi göz ucuyla karşılaştırdım ondan bile geniş görünüyo belki bana öyle geldi bileniyorum ayrıca benimkinde neden farklı olsun ki sonuçta aynı sedan yanılıyo olabilirim lütfen dalga geçmeyin

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
valla diğer araçları bilemem gerisindemi ilerisindemi ama fazlasıyla geniş passatla şöyle bi göz ucuyla karşılaştırdım ondan bile geniş görünüyo belki bana öyle geldi bileniyorum ayrıca benimkinde neden farklı olsun ki sonuçta aynı sedan yanılıyo olabilirim lütfen dalga geçmeyin

Amacım dalga gecmek kesinlikle degil. Passatin bagaj hacmi 565 Lt. Astranın bagaj hacmi 420 Lt. Arada sınıf farkı var ama passatin astradan cok buyuk bir bagajı var. Bu arada astrayla aynı sınıfta olan jettanin 510 litre bagaj hacmi bulunmaktadir

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M1kemal link' Alıntı:
Ellerinizden oper iki kizim var.... Ben herseylerim canavarlarim :))
aaaaaa  şansa bak kemal bendede ıkı tane kız var bırı 3,5 yaında dığerıde 3  aylık daha :)