Lpg de gaz yeme sorunu

Oguzaykt35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar arkadaslar opel astra j 2013 model aracımda ilk calıstırmada gaz yemememe pırpır yapıyor benzinde kullanıyorum yapmıyor gazda kullandıgımda ilk calıstırmada bunu bazen yapıyor bazen yapmıyor araca motor yaptık sorun duzelmedi atikerin yetkili servısıne goturduk lpgde bir sorun yok dediler enjektor denedık olmadı bobin denedık olmadı lpg beynini degıstırdık olmadı okuyucuları degıstırdık sanzumanı ındırdık olmadı sorunu bulamıyoruz benzın pompasındandır dedıler saate takıyoruz sıkıntı gozukmuyor daha once bu sorunla karsılasan varmı varsa nasıl cozdu yardımcı olabılırmı 2 haftadır sanayıde cozmeye calısıyorlar ama bulamadılar kafayı yemek uzereyım
Tesekkurler

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kullandığınız yakıttan olabilir mi ? Muhtemel sorunların hepsini denemişsiniz. LPG içinde pis gaz kalmış olabilir mi ? Neticede hatırlarsanız evlerimizde bile tüp kullanırken, bazı markaların gazı bir tuaf olurdu.

Akılıma başka bir neden gelmiyor açıkcası. LPG başlı başına bir sorun zaten.

Oguzaykt35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kullandığınız yakıttan olabilir mi ? Muhtemel sorunların hepsini denemişsiniz. LPG içinde pis gaz kalmış olabilir mi ? Neticede hatırlarsanız evlerimizde bile tüp kullanırken, bazı markaların gazı bir tuaf olurdu.

Akılıma başka bir neden gelmiyor açıkcası. LPG başlı başına bir sorun zaten.
Lpg cokca kez bitti borularına kdr degıstırdım zaten bakımı yapıldı hani lpgde sorun olsa sokup atıcam ama iki gun sonra benzındede aynı olayı yapar dıye korkuyorum bıde cok para verdım sorunu cozmelerı gerekıyo dedıgım gibi benzinde bi sıkıntı yok lpgde ilk calıstırmada gaz yeme sorunu ve pırpır yapıp rolantı dusuyor sureklı bu sorunu alıyorum herhangı bi arza lambasıda yakmıyor kac tane makıneye bagladılar arza vermıyor

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

Oguzaykt35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Zaten sıralı otogaz oldugu ıcın benzınde calısıyor araba

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aracınızı götürüp lpg enjektörleri için benzin enjektör kablolarına bağlarlar bu bağlantıyı iptal ettirin benzin enjektörünü direk bağlayın yani eski haline getirin lpg sigortasını çıkarın lpg yi arka vanadan kapatın ve aracında lpg enjektörleri manifolda acılan deliklere göz atın kacak varmı ve arıza kodu varmı aracında sonra aracın yakıt düzeltme ayarlarına bakılmalı tabi bunu anlayan yapar

Oguzaykt35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bunları denedik malesef sorun aynj devam edıyor ilk bunu denedik hatta

Kaartaal

Kayıtlı Kullanıcı
12-Bingöl
Siteyi ziyaret et
Bunları denedik malesef sorun aynj devam edıyor ilk bunu denedik hatta
Sorunu çözebildinizmi bilmiyorum ama aynı sorunla bende karşılaştım bayağı uğraştırmıştı en son olarak tüp regülatörünü değişince düzelmişti benim aracın diaframı kaçırıyordu buda araçta boğulma yapıyordu ilk çalıştırmada 15-20 saniye beklemeyince araç gaz yemiyor yığılıyordu

• Beğen
Tepkiler: Kaan.