lpg bozdu her şeyi

msd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ay önce lpg taktırdım corsa 1.2 esentia aracıma bir süre elektirk çarptı daha sonra ilk olarak sağ cam arızalandı onu yaptırdım bu seferde airbag ışıkları yanmaya başladı bu devam ederken bu sefer sol cam bozuldu park lambası patladı.en son dün ekranda ingiliz anahtarına benzeyen gösterge yanmaya başladı katalitik konvektör ışığı mıdır nedir.sorun büyük müdür sizce

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor arıza lambasıdır o... Serviste bilgisayara bağlatın lambanın neden yandığı çıkar ortaya

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ay önce lpg taktırdım corsa 1.2 esentia aracıma bir süre elektirk çarptı daha sonra ilk olarak sağ cam arızalandı onu yaptırdım bu seferde airbag ışıkları yanmaya başladı bu devam ederken bu sefer sol cam bozuldu park lambası patladı.en son dün ekranda ingiliz anahtarına benzeyen gösterge yanmaya başladı katalitik konvektör ışığı mıdır nedir.sorun büyük müdür sizce

geçmiş olsun lpg nin markası ne:?

msd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marka zavoli.motor arıza lambası değil diğeri konvenktör mü ne yazıyor kitapcığında

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza

bende lpg' yi taktırdıktan sonra ateşleme bobini arıza vermişti. genelde lpg takıldıktan sonra arıza verebiliyormuş bobin usta öle demişti bana. belki senin aracındaki arızada öyle olabilir. geçmiş olsun.