LND Samet'e Teşekkürler

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bulacağın adama bağlı.el emeği sonuçta,ucu açık bir piyasası var:]

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.
Ürünü aldığımdan bu yana sorunlu olduğundan dolayı totalde 3 ay kadar kullanabildim.
Ancak ürünün tasarım hatasından dolayı bizim araçlarda tam randımanlı çalışmıyor.

Örneğin; Arabayı kullanıyorsunuz, yanındaki kişi alışveriş için arabadan indi. sizde aracınızı stop edip arabanın içinde bekliyorsunuz. (anahtar kontakta)
Aracı tekrar çalıştırmak istediğinizde anahtar kontakta çalışmıyor.
Tekrar çıkarıp tekrar takmanız gerekiyor.
Sebebi ise anahtarın ince olup kontağa tam olarak girmesidir.
Kontak içindeki yay dışarı atamıyor.
Velhasıl ürünün tasarımında sıkıntı olduğundan doğru çalışmıyor. Bende kontağı bozarım korkusu ile kullanmayı bırakıp orjinal anahtarını kullanmaya devam ettim.
Aynı sorun Meriva' ya yaptırdığımız sustalı anahtarda da oluştuğundan.
Ürünü tavsiye etmiyorum.

Not: Samet Beyin kişiliği, işçiliği, müşteri ciddiyeti ile alakalı en ufak bir sıkıntım olmamıştır. Bu yaptığım yorum sadece forumdaki arkadaşları ürün hakkında bilgilendirmek içindir.
Samet Beyinde konu ile alakalı olarak olumlu /olumsuz her bilgilendirmeye açık olduğunu düşünerek bu yorumu yapıyorum.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ürünün sorunlarını Samet Bey'e anlattım.
Kendiside saolsun her zaman sergilediği olumlu tavrı ile yardımcı olabileceğini söyledi. Ürünü gönderdim. Bugün sabah elime geldi.

Aşağıdaki foto ürünün anahtarları arasındaki farkı ilk geldiğinde takılı olan anahtar sökülüp yerine orjinal anahtar takılı hali. Fark ciddi derecede belirgin.

attachment.php

Buda orjinal boyuttaki anahtarı takıldıktan sonraki durum:

attachment.php

attachment.php

Açıkçası sustalı anahtarı görselliği güzel olduğu için tercih etmiştim. Ancak sizinde tahmin edeceğiniz gibi son durumdan sonra kullanmamaya karar verdim.
Elimde atıl olarak durmaktadır. İsteyen olursa ücretsiz hediye edeceğim. Kargosuda benden bilginize.

Ekli dosyalar

• 2013-03-23 11.12.51.jpg
    2013-03-23 11.12.51.jpg
    81.7 KB · Görüntüleme: 38
  • 2013-03-23 11.12.34.jpg
    2013-03-23 11.12.34.jpg
    91.2 KB · Görüntüleme: 38
  • 2013-03-23 11.12.59.jpg
    2013-03-23 11.12.59.jpg
    89.2 KB · Görüntüleme: 38

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hahha tahmin etmiştim buraya yazılıcağını bu mevzunun,,
3-4 gün öncesinde söylediğim gibi anahtarı kalınlaştırırız yaparız ama görüntü çirkinliği olur diye.söylememe rağmen yapılınca sonuç söylenildiği gibi olmuş,
yapacak birşey yok tercihler seçimler insanların.

anahtarın sorunun hakkındada doğrudur.anahtarı kontaktan cıkartmadan çevrilmiyor,
tasarım hatasıdır.
biraz önce baktım 5. yıl ve 1150 civarı satıştan sonra fark edebildik bunu.büyük hata....
ne biz ne yüzlerce müşteri fark edebildi,,bu kadar satıştan sonra tespit edilebilmiş birşey,keşke başlarda keşfetseydik...

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hahha tahmin etmiştim buraya yazılıcağını bu mevzunun,,
3-4 gün öncesinde söylediğim gibi anahtarı kalınlaştırırız yaparız ama görüntü çirkinliği olur diye.söylememe rağmen yapılınca sonuç söylenildiği gibi olmuş,
yapacak birşey yok tercihler seçimler insanların.

anahtarın sorunun hakkındada doğrudur.anahtarı kontaktan cıkartmadan çevrilmiyor,
tasarım hatasıdır.
biraz önce baktım 5. yıl ve 1150 civarı satıştan sonra fark edebildik bunu.büyük hata....
ne biz ne yüzlerce müşteri fark edebildi,,bu kadar satıştan sonra tespit edilebilmiş birşey,keşke başlarda keşfetseydik...

Komik olan nedir Samet Bey ?
Tabi ki buraya yazılacaktı.
Opelcilerle araçlarımıza dair yaptığımız olumlu yada olumsuz şeyleri burada paylaşmıyor muyuz ?

Evet tercihler seçimler insanların.
Buraya yazmamın sebebi de bu zaten.
Yapılınca ne gibi sıkıntılar yaşayabileceklerini bilmeleri.
Sizinde kabul ettiğiniz gibi ürünün tasarımı problemli. Keşke bende ürünü sağlıklı bir şekilde kullanabilseydim ve sizin gibi gülebilseydim. Neyse söylediğim gibi burada ürünü almak isteyen arkadaşları bilgilendirmiş oldum.