Listedeki temzlik ürünlerine bakarmısınız

ysnbbk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Opelim.net
Aşağıda belirttiğim ürünleri almayı planlıyorum ne dersiniz? Yoksa başka tavsiyeniz varmı? Evimiz dağlık bölgede olduğu için çok fazla toz toprak var o yüzden wax alıyorum bide fazla pimpirikli davranıyorum kirli görmeye gönlüm el vermiyor:D

3 tane eldiven aldım biriyle aracı guex şampuanla yıkarım diyorum biriyle wax uygular 3. eldivenlede kurularım diyorum.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahsen benim için araç temiz gıcır gıcır olsun yeter şampuana bile gerek yok 1 TL ile çalışan tazyikli su işimi çok rahat görüyor :)

ysnbbk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahsen benim için araç temiz gıcır gıcır olsun yeter şampuana bile gerek yok 1 TL ile çalışan tazyikli su işimi çok rahat görüyor :)

Dostum normalde arabayı sadece suyla temizliyorum. Dün akşam öyle bir temizlik yaptım ki görsen emeğime aglardın :D En ince ayrıntısına kadar temizledim. Ama bugün bi görsen dersin 3 aydır su değmemiş arabaya :D Komple toz :D

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yıkama seti gereksiz bence, nasılsa mf eldiven alacaksınız içindeki süngere ihtiyacınız yok. Adını yeni duyduğum lastik parlatıcıdan da bi verim alamazsanız. Sonax ın turuncu şampuanı sizi çok daha memnun eder.
Yıkama için eldiven güzel ama kurulamada çok yorar. büyük ebatlı mf bezlerden alırsanız rahat edersiniz.
hızlı cila için sıkıntı yok yıkama sonrası diğer yıkamaya karar parlaklık sağlar sık ve sil kullanımı rahat ürünler markada iyi..

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Guex oto cilalı sampuan 3 TL sete gerek yok cok fazla fıyat bıcmısler (gectıgımız aylarda almıstım kokusu cok super)

Eldıvenıde 5-6 tl ye aldım dıye hatırlıyorum , cevrenızdekı mılyoncuları dolasırsanız 3 -5 TL ye cok rahat bulabılecegınız bısey , hb coşmuş...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum normalde arabayı sadece suyla temizliyorum. Dün akşam öyle bir temizlik yaptım ki görsen emeğime aglardın :D En ince ayrıntısına kadar temizledim. Ama bugün bi görsen dersin 3 aydır su değmemiş arabaya :D Komple toz :D

İnan bende senin gibiydim bundan 2-3 yıl önce eski aracım 307 için almadığım temizlik seti kalmamıştı , ıslak (hızlı) cilamı dersin , krem şeklinde waxmı dersin boya koruma pedimi dersin , mikrofiber püsküllü araç yıkama süngerimi dersin , lastik ve torpido parlatma sütümü dersin

Aklına gelen herşeyi aldım ben yaklaşık 100-120 TL arası para harcamışımdır bu setler için sonuç kos koca sıfır ... :) arabayı yıkıyorsun gıcır gıcır ediyorsun 2 kişi arabana bindimi tamam geçmiş olsun içi yine toz dışına gelirsek ben daha petrolden çıkmadan arabam yine tozlanmış oluyor :D

Bence gereksiz harcadığın emeğe akıttığın o damla damla terlere değmez inan ki ben koca bir kutu içinde saklıyordum bu temizlik setlerini hepsini aldım kuzene verdim al sen kullan dedim ben artık kullanmıyorum dedim bir çoğuda daha sıfırdı biliyormusun daha kapağı tık etmemişti :)

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şok marketlere de parex in yıkama eldiveni var rengi dışında güzel çok yoğun çift taraflı kurtçuklara sahip ve fiyatı 5 lira
şampuan olarak ben bauhause den 6 liraya almıştım arexons hakkını veriyor ki bence şampuanlara aman aman bi para vermeye gerek yok bence hepsi ortalama olarak aynı orta sertlikte bi şampuan çok rahat yeter
sprey wax a gelirsek 3m tanınmış bir marka ancak sonax ın kırmızı kutulu sprey waxını övüyorlar ben kullanmadım ama en kısa zaman da almayı düşünüyorum
bunlar dışında aracınızı çizmeden yıkamak istiyorsanız mutlaka çift kova ile yıkayın tozlanma tüm araçlar için problem neredeyse bu sorunu kısa vadede bir katı wax ile çözebilirsiniz tozlanmaya etkisi olmaz sadece tozların daha çok giderilmesine ve aracın daha geç kirlenip daha çabuk giderilmesine yarar

ysnbbk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlar için teşekkürler. Şoka uğrayım bakim neler varmış :)