Linkteki kolçağı almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz?

janpo16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dışarıda uçuk kaçık fiyat istedikleri için hiç bakmadım.Bunu sipariş ederkende önce acaba kaliteli bir şeymi diye tereddüt ettim sonra kendi kendime sonuçta kaç kuruşluk şey hiç bir işe yaramasa evde yerde oturup maç seyrederken yastık niyetine kullanırım bardaklık kısmınada kolamı koyarım dedim :p :))

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet oda mantıklı , :) benım astrada sıyah koltuklar felanda sıyah eger sıyahını verıyorlarsa bende alım dıyorum yakısır hemde şık bırsey ...

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunun aynısını aksaraydan 11 milyona almıştım ben. aksarayda iskinin arkasında aklınızda olsun.
benim linktekinin aynısınımı arkadaşınkinimi 11 e aldın. ne zaman aldın. olmazsa ordan alırım. hb daha hala kargolayacak 14 gün oldu. iptal ederim hemen... gelirsede aynen geri... iadede problem çıkarmıyorlar nasılsa

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemen iptal edeyim o zaman. zaten hala yollamadılar. gider ordan alırım. yarı fiyat nede olsa. bide görerek alırım... saolasın bilgi için. iskiyede hsonu giderim zaten orayada gidecektim üşeniyordum bahane olur:)

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanan arkadaşlar bir resim koysalar çok güzel olurdu.bide bunun montajı nasıl arayı delip vidamı yapılıyor?

janpo16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bahsettiğim kolçak geldi ve malesef umduğumdan daha kötü çıktı.üst kapak kısmı deri geri kalan kısımlar çok basit plastik.hoşuma gitmediği için montajını yapmadım ve bu sebeple fotoğraf koyamadım.Kolçağıda kaynıma hediye ettim.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
montajı yaparken sağlam durmazsa ve ses yaparsa deli ediyor adamı

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bahsettiğim kolçak geldi ve malesef umduğumdan daha kötü çıktı.üst kapak kısmı deri geri kalan kısımlar çok basit plastik.hoşuma gitmediği için montajını yapmadım ve bu sebeple fotoğraf koyamadım.Kolçağıda kaynıma hediye ettim.

Zaten Ne Beklıyordunuzkı ıyı bır kolcak alcaksanız en az 70lırayı gozden cıkarcaksınız