Linkteki kolçağı almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz?

janpo16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 99 Astra cd arabama linkteki kolçağı almayı düşünüyorum.sizce sıkıntı yaşarmıyım.Yani ebat olarak malum kısma sığarmı?fiyat olarak oldukça cazip grisi 29 siyahı ise 22 tl.yardımcı olursanız sevinirim.selamlar.

http://www.hepsiburada.com/Liste/mo...oductId=otm301007&categoryId=260649#Gorseller

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gayet güzel görünüyor fiyatı da oldukça iyi peki koltuk döşemelerine rengi uyuyor mu ?

janpo16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
döşemelerim siyaha yakın koyu renk kadife .o yüzden siyah sipariş verdim bakalım hayırlısı.geldiğinde fotoğraflarını eklerim

Son düzenleme:

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
döşemelerim siyaha yakın koyu renk kadife .o yüzden siyah sipariş verdim bakalım hayırlısı.geldiğinde fotoğraflarını eklerim

valla çok uygunmuş lütfen araca yerleştirince resim eklersen duruşu ve kullanışından memnun olursan bende hemen sipariş vereyim.

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence çok güzel. Eğer düzgün montaj yapılırsa çok kullanışlı olacağına eminim...

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.hepsiburada.com/Liste/dr....aspx?productId=otev2702401&categoryId=260649
bende bunu sipariş ettim. 10 gün oldu hala kutulanıp kargolanıyormuş. hb iyice kötüleşti.
uymazsa iade edersin. bu konuda çok iyiler sorun çıkarmıyorlar

bunun aynısını aksaraydan 11 milyona almıştım ben. aksarayda iskinin arkasında aklınızda olsun.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benımde cok hosuma gıttı valla , kısa sürede gelır mı sipariş etsem ...

janpo16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar gelir gelmez hemen fotoğrafını çekip paylaşırım.Bu siteden sürekli alışveriş yapıyorum hiç problem yaşamadım.özelliklede iade ve arıza durumlarında hiç problem çıkarmadılar hemen hallediyorlar.Ürüne ait yorumları okudum da siyah isteyen bir kaç kişiye gri göndermişler umarım öyle bir karışıklık olmaz.Bakalım bekleyip göreceğiz

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımde cok hosuma gıttı , dısarda da bu fıyatlara bulabılır mıyız , yoksa sıtede mı bu fıyata sadece .=?