Lila Vectra!!! Şaşırdınızmı? bakın o zaman :)

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renk sizin zevkiniz, alçaltma güzel olmus ama..

günü birinde arka cama PIONEER yazısı,palakalıklara neon çerçevelerle ve daha sayamayacağım çok çeşitli sokak modifiyeleriyle opellerinde doğanlaşmaması dileğiyle..

48TT836

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farlar çok yakışmııış benimde almam lazım
allah hata kaza bela vermesin

violetpee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun beyler... Bi çoğunuz yurdun çeşitli yerlerindensiniz, İstanbul Merter civarında olanlar ise arabayı zaten tanır... Ben PEERT İbo :) herkesle tanıştığıma şimdiden memnun oldum... Lakabım? Evet düşündüğünüz gibi yaklaşık 12-13 kazam var ve 4 ünde arabama PERT verildi :) Bense inatla arabama aşığım ve inatla bu makineyi yaptırıp yaptırıp binicem :) Vectra aşkı bambaşka ;)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emniyet bunun rengini ne diye kaydetti kayıtlarına merak ettim.ben olsam bukalemun derdim:)güzel olmuş

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emeğine sağlık ne diyim baya zor iş ama yok hocam olmamış ya vectra benim gözümde sert bi araç bu renk sanki vectrayı bozmuş gibi geldi corsaya falan yapsan hoş dururda vectrayı biraz yumuşatmış

ceren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel görünüyo kazasız belasız inş..

violetpee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emeğine sağlık ne diyim baya zor iş ama yok hocam olmamış ya vectra benim gözümde sert bi araç bu renk sanki vectrayı bozmuş gibi geldi corsaya falan yapsan hoş dururda vectrayı biraz yumuşatmış
Canım ben Vectra yumuşattım ;) sende corsa yumuşat... Kolay gelsin :)

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:good: vectra modifiyesi benim imzadaki gibi olunca yakışıyor vectraya böylesi değil bence. Ama yine de harcanan bir emek var bizde emeğe saygı duyuyoruz.
Kazasız belasız günler...