Lila Vectra!!! Şaşırdınızmı? bakın o zaman :)

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
arka plaka nın yeri haricinde çok güzel olmuş kazasız belasız inş..

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi kaza bela vermesin aracı tam istediğim gibi modlamışsın eline sağlık orjinal olmuş araç:good:

ismailKAZANCI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chip, mantzel manifolt, headers, 2.5 V6 pistonları, exhaust, filter falan fistan ;) 1 takım daha olsa onlarıda kaldırır kardeşim...

aynen bunlara dicek bişey yok :) ama bişey söylicem senin makinanın videosunu izledim .. tipo ile kaldırıyordunuz sanırım bence bu modlarla kale alıp kalkma onlarla :D gerek yok bence bide motor modifiyesini nerde yaptırdın ne kadara yaptırdın bi Pm atıp bilgilendirsen veya msnden görüşelim olurmu ?

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı yakından gördüm.rengi güneşte değişio.boyası kıyakmış

violetpee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bunlara dicek bişey yok :) ama bişey söylicem senin makinanın videosunu izledim .. tipo ile kaldırıyordunuz sanırım bence bu modlarla kale alıp kalkma onlarla :D gerek yok bence bide motor modifiyesini nerde yaptırdın ne kadara yaptırdın bi Pm atıp bilgilendirsen veya msnden görüşelim olurmu ?

Safety car alduğum bi ulusal drag sonunda eğlenmek için yapılmış bi şeydi o... o zaman motorumda standarttı... 8-10 lira harcarsın atmosferik 160 170 psi alırsın, çokta tatminkar değil bu çünkü zaten ağır bi kasa... şimdi sen neden uğraşıosun diceksin :) biz akraba olduk...

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Safety car alduğum bi ulusal drag sonunda eğlenmek için yapılmış bi şeydi o... o zaman motorumda standarttı... 8-10 lira harcarsın atmosferik 160 170 psi alırsın, çokta tatminkar değil bu çünkü zaten ağır bi kasa... şimdi sen neden uğraşıosun diceksin :) biz akraba olduk...
İşte o akraba olma durmunu çok ii bilirim bizde 93 model şahin vardı abi inan babam benden habersiz sattıydı :D ki ben o araca LPG bile taktırmadıydımki öle bi şahine binmek yürek isteyen bi durum ama dediğim gibi... o zaman senle aracınla bi yastıkta kocayın bana nasip olmadı darısı senin başına belki 1.6 motora kasa hantal gelebilir ama gerçekten araçlar tank gibi bunuda bir dipnot olarak düşmek istedim;)