lg optimus black telefon yardım...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar amacım reklam falan yapmak değildir baştan söyleyeyim...elimdeki telefon arızalandı ve bir telefon bakıyordum...

uygun fiyata 600 tl ye lg optimus black diye bir telefon buldum...hiç lg kullanmadım bu telefon hakkında bilgisi olan yardım etsin...nasıldır iyimidir?yarın alacagım eğer iyi ise?şimdiden yorum yapan arkadaşlara teşekürler...

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar amacım reklam falan yapmak değildir baştan söyleyeyim...elimdeki telefon arızalandı ve bir telefon bakıyordum...

uygun fiyata 600 tl ye lg optimus black diye bir telefon buldum...hiç lg kullanmadım bu telefon hakkında bilgisi olan yardım etsin...nasıldır iyimidir?yarın alacagım eğer iyi ise?şimdiden yorum yapan arkadaşlara teşekürler...

ibrahim bey LG markası güzel ancak en basit örneği ile LADA arabası gibi kullananlar memnun ama bilmeyen almıyor ve piyasası düşük bir arabadır LG telefonlarıda benim görüş açımdan böyledir ben internet üzerinden telefon alım satımı yapmaktayım en güzel marka samsung şuan için ''android'' işletim sistemli cihazları çok güzeldir ve birçok seçenek mevcuttur bence 600 lira LG'ye verene kadar samsung android işletim sistemli bi cihaz tavsiye ederim. kısaca bir örnek isterseniz:S5830i Ace yada,i8150 Galaxy Wonder

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
LG'yi bilmiyorum. Daha önce android bir telefonum da olmadı. Ancak 2 ay kadar önce aldığım Motorola Atrix'ten son derece memnunum. Şu ana kadar sıkıntı olmadı. Bundan sonra ne olur bilemem ama şimdilik sağlam duruyor. Özellik anlamında oldukça dolu bir telefon. Tavsiye ederim...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir telefon buldum bugunde 1000 tl ye samsung galaksi 3 yurtdısından gelmiş sadece 10 gün kadar kullanılmıs satılıyor...daha telefonun üstündeki jelatinleri bile duruyor hiç sökmemişler...

bu telefon tanımadığımız bir adamın üstüne kayıtlı sorun çıkar mı?sizce veya bu telefon garanti dışı çok arıza veren bir telefonmudur...bu telefonun türkiyedeki satış rakamı 1800 tlymiş ben 1000 tlye buldum...nasıl sizce?alınır mı?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben 7-8 sene kadar evvel bir kaç sene süre ile bir LG marka bir telefon kullandım. Şarj süresi süperdi, halen orjinal pili ile bir kenarda duruyor, bir şarj ediyorum, aylarca idare ediyor (tabii kapalıyken) Benim kullandığım modelin ekranı zayıftı, iki kere ekranda leke oluştu, en iyi tarafı Ankara'daki servisi müşterisine değer veriyordu ve çok titiz çalışıyordu. Yeni modeller hakkında bir şey diyemem ama LG nin elektronikteki başarısı da yabana atılmaz.

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir telefon buldum bugunde 1000 tl ye samsung galaksi 3 yurtdısından gelmiş sadece 10 gün kadar kullanılmıs satılıyor...daha telefonun üstündeki jelatinleri bile duruyor hiç sökmemişler...

bu telefon tanımadığımız bir adamın üstüne kayıtlı sorun çıkar mı?sizce veya bu telefon garanti dışı çok arıza veren bir telefonmudur...bu telefonun türkiyedeki satış rakamı 1800 tlymiş ben 1000 tlye buldum...nasıl sizce?alınır mı?

sorun çıkarmı derken ilerde kapatılma durumu gerçekleşebilir bir ihtimal çok arıza veren bir cihaz olmasada sonuçta alıp kullanıcam diyorsanız orjinal sıfır kutusunda faturalı cihaz almak daha mantıklıdır şimdi 1.000 lira para az değil bugün cihazı alırsınız acaba kapancakmı garantisi yok acaba arızası olursa naparım gibi sorular dolaşıcak kafanızda benimki sadece fikir beyan etmek sıfır alıp kullanın en azından kapanma derdi yok kapansada alındığı yer belli arızası olsada 24 ay garanti var 2 sene bi cihaz arıza açmadıysa daha ne beklenir 1.200 lira gibi rakamlara aynı özelliği taşıyan bir alt modeli olan Galaxy S2 alabilirsiniz mesela.