ledli stop sorunu

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yardımlarınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var, arabaya ledli stop takımı aldım fakat yol bilgisayarında fren lamba uyarısı veriyor, tüm ledler yandığı halde, sanırsam kullandıkları gücün farklı olmasından kaynaklanıyor, bu sorunla karşılaşanlar ne gibi bir çözüm buldular?
eğer bir çözümü yoksa ben o stopları kullanmam, çok hoşuma giden birşey yine içimde kalır :( çünkü kafama takarım:(

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ledli stoplar hb lerdeki en güzel parça.bence herşeye değer kullanmanı tavsiye ederim ama sen bilirsin. bende o tarz da bi sorun olmadı.frenlerinde sıkıntı olmasın.

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
tek tek baktım fren ledlerine hepsi yanıyor, aracı çalıştırdığında kontrol fren lamba yazısı çıkıyor ya normalde frene basıp çektiğinde o yazı kayboluyordu ama şimdi sanki lamba patlamış gibi fren lamba yazısı gitmiyor ekrandan.
stop bunun aynısı
300.jpg

Son düzenleme:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
2 Seçenek var.
1- tech 2 ye baglayıp o uyarıyı kapattıracaksın yada seviyesini LED lere göre düşüreceksin.
2- O lambalara uyarıyı kurtaracak şekilde direnç yada mini 12V ampül takacaksın..

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 Seçenek var.
1- tech 2 ye baglayıp o uyarıyı kapattıracaksın yada seviyesini LED lere göre düşüreceksin.
2- O lambalara uyarıyı kurtaracak şekilde direnç yada mini 12V ampül takacaksın..
bencede uyarıyı sildir.ledli stoplarını çıkartma derim.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
yolbılgısayarii uyari verıyorsa neden kafana takıyosun aldıgın yere gıt elektırıkcısı hallederr

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi çok teşekkür ederim ilgin için,
bizim burda tech 2 cihazı ile o dediğini yapabileceklerini sanmıyorum, ama diğer dediğini yaptım oldu, bagaja 2 tane üniversal tip ampul alıp içine fren lambasını taktım, stoplara giden kablolardan fren ve park lambasında paralel çektim, şimdi parklar ve farlar yandığında bagaj hep aydınlık frene bastığımda dahada aydınlık oluyor =)
bagajı açtığımda tam dip köşede olduğu için kötüde gözükmüyor, direnç olayı daha mantıklı gelmişti ama elektrikçi 21w olduğu için taş direnç kaldırır ancak oda aşırı ısınır dedi ve korktum açıkcası.
burak kardeşim stopları sıfır almadımki ama şimdilik bir sorun yok =)
mustafa kardeşim ilgin için teşekkürler gerçekten hoşuma gidiyordu hoş duruyor.
çoklu alıntı yapmayı bilmiyorum baya uzun oldu :S

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne yazık ki yeninesil opellerin alerjisi var ledlere gerçi ben ebaydan süper ledli ampüller getirdim kendi üstlerinde çift direnç var arıza lambası yakdırmadı bende heleki benimki yani düşünün :D tek kötü yanı fara oturmadı ampüller minik rutuş atmak gerekiyormuş farda onada ben yanaşmadım..

yakında satılığa koyucam düşünen olursa inanın kaçırmasın derim..