Led uygulamam sonunda bitti :)

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar uzun uğraşlar sonunda cam açma düğmeleri ve diğer butnları mavi lede çevirmeyi başardım :) Gerçi sadece ECO tuşu sürekli yanıp sönüyor ama onu da ışık şiddetini düşürerek çözdüm.Işık şiddetini yarıya düşürdüğümde prblem kalmıyor.Ethem abim ledi değiştir tekrar dene dedi yine olmadı(Buradan ilgileniği için huzurlarınızda tekrar teşekkür ederim)
İşte resimler...(Foto kalitesi biraz düşük oldu)
CIMG4671.jpg

CIMG4673.jpg

CIMG4674.jpg

CIMG4676.jpg

CIMG4678.jpg

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş dün itibari ile bahsettiğim ECO tuşundaki yanıp sönme olayı diğer butonlarda da başladı....Sebebi ne olabilir acaba?

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klima beynini söküp arkasında iki ampul var onlarıda lede çevirin çok hoş duruyor sadece ekrana gelen ampullere dokunmayın bende aynısını yaptım klima beyninide mavi yaptım deh5250 ile güzel uyum sağlıyo aynı teyp bendede var :)

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klima beynini söküp arkasında iki ampul var onlarıda lede çevirin çok hoş duruyor sadece ekrana gelen ampullere dokunmayın bende aynısını yaptım klima beyninide mavi yaptım deh5250 ile güzel uyum sağlıyo aynı teyp bendede var :)

Sıra ona da gelecek ama bahsettiğim problemi halledemezsem hiç bulaşmayacağım

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dirençleri kaç ohm yaptınız ? düşürdüğünüzde düzeliyorsa dirençlerin değerini düşük seçmiş olabilirsiniz en az 470 ohm en fazla 560 ohm yaparsanız sıkıntı olmaz