Led Plaka Işığı (arızasız) Opel Astra

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AMPULLER arıza ışığı yakmaz.

YENİ (donanımlı) ARAÇLARDA aracın biyerinde bir eksiklik olduğunda arıza ışığı yanmaktadır. Ledlerde az enerji çektiğinden bunları araç göremez ve plaka ışığını yakmaz, budur yani.

acaba bunu alsak opel vectra b kasa aracin park isiklarina olurmu ? http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.35726

uzun falan gelirmi acaba ?

yada sizce hnagisi iyi link verebilirmisiniz ?

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AMPULLER arıza ışığı yakmaz.

YENİ (donanımlı) ARAÇLARDA aracın biyerinde bir eksiklik olduğunda arıza ışığı yanmaktadır. Ledlerde az enerji çektiğinden bunları araç göremez ve plaka ışığını yakmaz, budur yani.

valla ürünler gayet iyi plaka ışığıda yanıyor bi sıkıntı yok. ama katılmıyorum söylediğine çünkü ürünü satan adam bile abi arabana bu olur ama bazı arabalar arıza ışığı yakıyor dikkat et diye uyardı. yeni nesilleri bilmem ama 98-2002 astralarda ampul değişimi esnasında arıza ışığı yandığını duymuştum

seljoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke parklarda arıza lambası yakmasa ıkıside patladı bnm :(:( Park LAMBASI yazısını gördukçe uyuz oluyorum

seljoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu onerdiginiz 1.25w sizin aldigini z 3w arasindaki fark ne acaba ?.

bu arada cok soru sordum kusura bakmayin :)
O arkadaşın aracı vectra b di. onda arıza falan vermez diye bunu dedim, daha fazla güç çekiyodur led tarzına göre. Belki daha fazla ışık verir, belkide az. Ürün sayfasında Lumen olarak parlaklık seviyesi yazıo bazı ürünlerde zaten.