LED (izmir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar,
led aydınlatma konusuna meraklı olup, otomobiline uygulamak isteyip izmirde oturan varsa birlikte araştırmaları tamamlayıp uygulamaya geçelim... hazır ledli stop vs... almaktan bahsetmiyorum... Delikli pertinaksa uygun ampülleri dizip dirençler bağlayıp kendimiz daha uygun maliyetli ve şık ürünler elde etmekten bahsediyorum... Zor bir işlem olacaktır. Ancak yapılmayacak birşey değil... Bu konuda yeterli bilgiye sahip, uygulamaya geçmek isteyen ve İZMİRDE bulunan kişilerle irtibata geçip, yardımlaşmaya, işleme başlayabiliriz....

örneğin: basit bir jaluzi çubuğu ve iki adet led ampülle yapılan basit ama şık bir angel eye'ın 200ytl'ye satıldığına tanık oldum. neden 50ye biz satmayalım?

dj_nipo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmmm elektrik-elektronik bilgisi iyi olan birileri mi lazım sanki :)

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok mantıklı soyledıklerın umarım bırılerı cıkar ızmırden

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dj_nipo' Alıntı:
hmmm elektrik-elektronik bilgisi iyi olan birileri mi lazım sanki :)

yani elekronik mühendisi 30dk'da yapar biz 1günde yaparız ama temiz işçilik olduktan sonra çokta güzel yapılıyor... Bu konuda ciddi olarak niyetli ve bilgili olup işe girişmek isteyen varsa izmirden irtibata geçelim.

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bende arkaları led yapmak istiorum:(

[sc]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ELEGANCE' Alıntı:
merhabalar,
led aydınlatma konusuna meraklı olup, otomobiline uygulamak isteyip izmirde oturan varsa birlikte araştırmaları tamamlayıp uygulamaya geçelim... hazır ledli stop vs... almaktan bahsetmiyorum... Delikli pertinaksa uygun ampülleri dizip dirençler bağlayıp kendimiz daha uygun maliyetli ve şık ürünler elde etmekten bahsediyorum... Zor bir işlem olacaktır. Ancak yapılmayacak birşey değil... Bu konuda yeterli bilgiye sahip, uygulamaya geçmek isteyen ve İZMİRDE bulunan kişilerle irtibata geçip, yardımlaşmaya, işleme başlayabiliriz....

örneğin: basit bir jaluzi çubuğu ve iki adet led ampülle yapılan basit ama şık bir angel eye'ın 200ytl'ye satıldığına tanık oldum. neden 50ye biz satmayalım?
Haklısın da bu iş zaman ister.o jaluzi çubuğu denilen zımbırtı beni yedi bitirdi.:)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok temiz işçilik ve zaman ister tabi bide uğraşmak için mekan ister. aradığın her türlü alet edevatı elinin altında bulabileceğin bi atöllye gibi bi yer. yazın vaktim olursa bu konuyla ilgili kendi işyerimizde uğraşcam inş.

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba abicim ben su anda gösterge ışıklarını değişiyorum onun işi tamamen bitince benim de uzun zamandır düşündüğüm bu led stobu yapacağım ben önümüzdeki hafta başlıcam amacam elektronik mühendisi oda bu aralar yürüyen yazı imalatna basladı elinde cok miktarda kırmızı led var ondan alıp yapacagım olursa burda herkezle paylasırım ayrıca eger led alacaksanız abicim istanbuldan alın samsunda bana 1.50 ytl denen led istanbul karaköy de 150 ykrş bizzat ben sahidim bu olaya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...