Led gündüz farı kapatma

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçta led gündüz var.Akşamları motor çalışırken örnek abimi bekliyorum diyelim ledle kavga ediyorum.Led kapanmıyor :D Ne yaparsam yapıyım kontak açıkken bunu başaramadım.Kontak kapanınca led far dönüşümü yapılıyor ama kontak açıldığında gündüzler yanıyor direk.Servisde kapanmıyor demişlerdi nasıl kapatılıcağını bilen var mı yada kapanıyor mu ?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Led gündüz farı kapatma

albertxx link' Alıntı:
Araçta led gündüz var.Akşamları motor çalışırken örnek abimi bekliyorum diyelim ledle kavga ediyorum.Led kapanmıyor :D Ne yaparsam yapıyım kontak açıkken bunu başaramadım.Kontak kapanınca led far dönüşümü yapılıyor ama kontak açıldığında gündüzler yanıyor direk.Servisde kapanmıyor demişlerdi nasıl kapatılıcağını bilen var mı yada kapanıyor mu ?

Bildiğim kadarıyla kapanmıyor ve zaten amaç o gece gündüz güvenlik için yanması

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hic bosa ugrasmayin kapanmaz,tek care kontagi kapatin arac bosa calismasin :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Pehh yapıyorlar bari kapatma tuşu koysunlar :D Boşa çalışıyor hep :)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim araclarla dedektiflik yapilmaz birini takip edeyim beni farketmesin die farlari kapatayim desen ledler izin vermercek:)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ledler kapanmıyor gece sadece ledleri yakıp karşısına geçtiğinizde ortamı baya aydınlatıyor.
Geçen benim de aklıma geldi bir tane astra gördüm arka park lambalarından birisi yanmıyor buda baya çirkin görünüyordu dedim ki her led in belirli bir saat ömrü var e illaki bizim ledlerinde var sürekli biniyoruz araca ve onlar sürekli yanıyor sonunda ne olacak bilemiyorum.. yada arıza oldu diyelim arıza ışığı yakmayan yeni ledleri servis tekrar takabilecek mi

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Bizim araclarla dedektiflik yapilmaz birini takip edeyim beni farketmesin die farlari kapatayim desen ledler izin vermercek:)
aynen katılıyorum.
Gizli işim oluğumda birine yakalanmadan geceleri siteden ışıkları yakmadan çıkardım eski arabamda, yarın bigün böyle bir olay başımıza gelse ya farları yakacan, yada ledler yanık kabak gibi belirecez desenize...

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hosta link' Alıntı:
aynen katılıyorum.
Gizli işim oluğumda birine yakalanmadan geceleri siteden ışıkları yakmadan çıkardım eski arabamda, yarın bigün böyle bir olay başımıza gelse ya farları yakacan, yada ledler yanık kabak gibi belirecez desenize...

Benimde aklima gerilim filmlerinde katil kovalarken onu atlatip isiklarini sondurerek kacmaya calisan biri geliyor, bizim boyle bir sansimiz olamaz:)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
2012 model benim aracta kapatiliyor.

http://youtu.be/zJHOXNUNJKU