Le-Corsa

Anil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru TFT Racing Ancak modelini tam hatırlayamıyorum !

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyahları temizlemen zor olmuyor mu

Anil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyahları temizlemen zor olmuyor mu
Valla ben temizlk hastası olduğum için yeri geliyo cilalıyorum o siyah yerleri. ama normalde zor değil jantı yıkarken kol aralığı geniş olduğu için kolayca kolunu sokup bi süngerle temizliyebiliyorsun yani okadarki ben arkada yaylarımı bile yıakya biliyorum ama tabi o çakma a8 jantlarını nasıl tek tek temizliyolar bak onu bilmem işte:)

tolga950

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum hayırlı olsun güzel olmuş araç gerçekten bu le_corsa kaça maloldu kolay bulabildinmi o plastiği kaça aldın

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben temizlk hastası olduğum için yeri geliyo cilalıyorum o siyah yerleri. ama normalde zor değil jantı yıkarken kol aralığı geniş olduğu için kolayca kolunu sokup bi süngerle temizliyebiliyorsun yani okadarki ben arkada yaylarımı bile yıakya biliyorum ama tabi o çakma a8 jantlarını nasıl tek tek temizliyolar bak onu bilmem işte:)

allah kaza bela vermesin benim siyah çıtalarla bile uğraşamıyorum :( senin cupra etekliği nerden aldın

Anil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla Ön taqmponaltı plastiğini 2 ay önce kadar opelci bir servisim var orada yaptırdım zaten çok samimi bir dostum kendisi mesela farlarımı bile o boyadı ön tampon altını o tedarik etti bana, parçaçılarda yok özel sipariş ettiriyosun parçayı alması takması falan 100 ytlye maal oluyor.

AsABi KaRTaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza, bela, ceza, vermesin aracın gerçekten çok güzel duruyor bişey sorıcam kullandığın fotoğraf makinesi profesyonel mi ?

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim araban gerçekten çok güzel olmuş, bu işlemi bende yaptırmayı çok düşündün ama birtürlü kısmet olmadı. Fotoğrafların çok hoş olmuş ama biraz detay fotoğrafları çekrsen daha net bilgi vermiş olursun. Sanırım marşpiyerin orjinal değil ama çok güzel görünüyor. Yeni fotoğraflarını bekliyoruz.

Ahmet Altınçubuk