Lastikteki bu balon tehlikelimi? bi bakarmısınız. Resimli

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi ben dunlop sport 91h lastikleri kullanıyorum, değişik desenli bir lastik alsam belki problem olabilir düşüncesiyle aynı lastikten bir tane alsam direk bu lastikle değiştirsem herhangi bir problem olur mu acaba. sonuçta diğerleri 15.000 km kullanıldı bi ayarsızlık olur mu??

yok hocam herhangı bır sorun cıkartmaz stepneyı neden dusunmuyorsunuz

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Uzun yola çıkmıyorsan
Yarın bi lastikçiye git oraya içten çelik yama yapsın.
O arada sürat yapma. Sonra uygun bi zamanda değiştirirsin.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1 tane 0 lastik al diğerinede stepneyi kullan önler için

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Stepnede biraz kullanılmış ama farklı marka. yoksa bu balon lastiği stepneye atıp stepnedeki farklı marka lastiği mi taksam acaba.
arkaları öne alsam. stepne ve diğer ön lastiğide arkaya alsam olur mu acaba. tek düşündüğüm şey farklı marka lastik. marshall diye bi marka bide. aldığımda üzerinde vardı kullanılmış biraz

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi tane çıkma yada sağlam alın ama bu lastiği değiştirin malum yollar bozuk tümsekli patlama riski çok yüksek ayrıca hayatlarımız dört lastik üzerinde mümkünse en iyisini takmak lazım ... çıkma sağlam yada sıfır herhangi bir lastik markası ama modeli aynı olacak örneğin 195 65 14 ise normal lastikler alacağınızda 195 65 14 olsun marka önemli değil önemlide bişi olmaz . lastik alırsanız lastikleri çapraz değiştirin arka sağ tekeri ön sola takın ön soldakini arka sağ tarafa ön sağdakini arka sola arka soldakini ön sağa yani çapraz değiştirin lastiklere bide balans yaptırın bi sorun olmaz... lastik alacaksanız brigstone lassa micheal iyi markalardır..saygılar..

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
benimde önceki aracımda olmuştu 10 bin km falan öyle kullandım bana mısın demedi...

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde önceki aracımda olmuştu 10 bin km falan öyle kullandım bana mısın demedi...

ona bakarsan ben ne araçlar gördüm lastikleri şambriyel gibiydi nerdeyse öyle gidiyordu önemli olan gitmesi değil hayati tehlike Allah muhafaza otobanda yüksek hızda patlasa heleki ön lastik ne olacağını tahmin bile etmek istemiyorum... şakası yok lastiğin ..

tayfur_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hocam lastiklerinizi ön arka yaparak bir müddet daha gidersiniz.sonrada stepne ile yer degiştirir.ileriki zamandada önlastikleri arkaya takar önlere yeni lastik alır bu sorundan kurtulmuş olursunuz.saygılar opel tekniksiyeni

DrCS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ona bakarsan ben ne araçlar gördüm lastikleri şambriyel gibiydi nerdeyse öyle gidiyordu önemli olan gitmesi değil hayati tehlike Allah muhafaza otobanda yüksek hızda patlasa heleki ön lastik ne olacağını tahmin bile etmek istemiyorum... şakası yok lastiğin ..

Aynen katılıyorum. 100 tllık lastik can güvenliğinizden mühim değildir herhalde. Yenisini almasanız bile en azından ön lastikleri çift olarak arkalarla değiştirin ki, Allah saklasın olası bi patlamada yön kontrolünde zorlanmayasınız.