Lastiklerimi indirdiler :@

Dea_Tacita

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün gece geç gelince otoparkta yine yer kalmadığından 2 aracın arkasına çektim aracımı. hani sabah benden önce çıkmak isterlerse zile basarlar cekerim diye (bizim site her zaman olan bir olaydır bu). neyse sabah 8:15 sularında zil çalıyor ama bildiğiniz gibi değil uyuyorum bi fırladım diafondan "kim o" soruma gelen cevap "gel! çek şu arabanı!" karşısında bi anda kan beynime fırladı. "Geliyorum" dedim ve apar topar üstüme bişeyler geçirip aşağı inmeye çalışırken zil tekrar uzuuuun uzuuunnn çalıyor tabiii.

aşağı indiğimde "sen kime emir veriyosun" dedim gelen cevap "çek şu arabanı" (bu arada bunu söyleyen kadın, yanındaki adam sus pus) "buraya böyle araba mı çekilir? dışarı koysaydın yer yoksa" diyor hala! cevabım la havle eşliğinde "aracımda değerli eşya var sana mı sorucam" oldu ve la havle eşliğinde arabayı çalıştırdım boş bi yere çektim ama direksiyon öyle sertti ki uykulu halde herhalde gene sorun var direksiyon hidrololiği mi bu sefer dedim (aracı yeni aldığımdan nerden ne çıakcak diye beklerim bi süre) neyse dedim tekrar eve çıktım hazırladım vs arabanın yanına bi indim ön iki lastik yerle bir. sibop yerlerinde resmen tırnak izi var bilinçli indirilmiş.

birazdan eve geçtiğimde dua ediyorum o araç otoparkta olmasın yoksa önce aracın 4 lastiğine sonra da aracın sahibinin başına geleceklerden ben bile korkuyorum. Ah ilk indiğimde farketseydim de levyeyi kafasına yerleştriseydim ne güzel olurdu sabah sabah!

Son düzenleme:

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazıyı okurken ben sinirlendim valla. aslında bunu yapanın 4 lastiğinide kesmek lazım ama işte o zaman onun durumuna düşmek var. bence kamera varsa otopark ta alın gidin şikayetçi olun.

Dea_Tacita

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef otoparkımızda kamera yok
aslında sonradan parmak izi almaları içi polisi arayıp şikayetçi olmak geldi aklıma ama lastikçide aklıma geldi :(

ya hadi birini indir ş..siz di mi! 2 lasitiği söktüm benzinciye git şişir o ara lastiklerin yeri değişmiş oldu derken lastikçiye gittim artık mecalim kalmadı tekrar bijonları sökmeye
gitti 2-2,5 saatim :mad:

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun bende anlamıyorum arabadan ne isterler ilginç bir anyaklık olsa gerek.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben o kadının yaptığını sanmıyorum. çünkü yanında biri vardı ve ses çıkarmadı dediniz. yanındaki buna izin vermezdi muhtemelen. ama tesadüfte diyemem... geçmiş olsun.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun. gerçekten sıkıcı bi durum. ama arabamız var ve böyle şeyler olur. çok sıkmayın kendinizi derim...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekı bısı sorucam senın aracın 2 aracın cıkmasını engellıyodu dıger arac yerındemıydı pekı?? o aracın sahıbı yapmıs olmasın??

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bide silecek kaldırma huyumuz var milletçe komedi ya!

Dea_Tacita

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben o kadının yaptığını sanmıyorum. çünkü yanında biri vardı ve ses çıkarmadı dediniz. yanındaki buna izin vermezdi muhtemelen. ama tesadüfte diyemem... geçmiş olsun.

ses çıkarmadı ama hareketleriyle çok güzel destek çıktı. Onlardan başka yapacak kimse yoktu. kimse de yapmaz mahallede aracıma bu tarz birşeye cesaret edecek adam yok diyebilirim. ;)

çok geçmiş olsun. gerçekten sıkıcı bi durum. ama arabamız var ve böyle şeyler olur. çok sıkmayın kendinizi derim...

ya onu bunu bilmiyorum da insanlar nasıl cinnet geçirir diye merak ederdim... uykudan uyandıran zil en güzel nedenlerden biriymiş onu öğrendim :rolleyes:

pekı bısı sorucam senın aracın 2 aracın cıkmasını engellıyodu dıger arac yerındemıydı pekı?? o aracın sahıbı yapmıs olmasın??

yerindeydi diğer aracı tanıyorum geç çıkıyor hatta bazen yerinden hiç çıkmayan bir araç...

bide silecek kaldırma huyumuz var milletçe komedi ya!
zevkli oluyor bazen :)

----------------
bu arada zat-ı muhterem bu gece yok ortalıkta.... elbet gelecek.... çivilerim elimde bekliyorum :yahoo:

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içinden ne geçiyorsa onu yap derim:D