Lastiklerde Deformasyon

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: Lastiklerde Deformasyon

buna benzer durum benim lastiklerde de var gecenlerde lastikciye gittim taşlı yollardan kaynaklandıgını söyledi ne kadar dogru bilmiyorum

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

efficentgrip hizli yipraniyor ozellikle on lastikler hafifte sert kullaniliyorsa benimkiler 30 binde asagi yukari daha az olsada bende de vardi rotasyon yaptirip kullanmaya devam edin.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bridgestone Turanza lastikler işte tam da bu yüzden epey başarılı. Oldukça dayanıklı oluyorlar. Zamanla sertleşerek konfordan bir miktar kaybettirdikleri doğrudur; ama bu dayanıklılığı artırıyor demek ki.

Aracım 45,000 km'ye geldi, böyle bir deformasyon halen yok ki geçtiğim yollara iyi denemez.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fabrika çıkışlı aynı lastikler bende de var kışlıklarla yaptığım yolu düşersek 30binde ben yaptım.yazlıkları taktırırken rot yaptırmıştım yine baktırayım diyordum şimdi rottan yana içim rahatladı :D
Türkiyenin hemen her yerine gittiğim için yol, sıcaklık farkı ve iklim yıpratmış diye düşünüyorum bende yorumları okuduktan sonra.hele ki erzde günlük sıcaklık farkı 15 derece olduğu oluyor

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Bridgestone Turanza lastikler işte tam da bu yüzden epey başarılı. Oldukça dayanıklı oluyorlar. Zamanla sertleşerek konfordan bir miktar kaybettirdikleri doğrudur; ama bu dayanıklılığı artırıyor demek ki.

Aracım 45,000 km'ye geldi, böyle bir deformasyon halen yok ki geçtiğim yollara iyi denemez.

performans yol tutuş ve konfor kötü o turanzalarda ki şunuda ekliyim opelin fabrika çıkışı taktığı hiç bir lastik iyi değil.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
performans yol tutuş ve konfor kötü o turanzalarda ki şunuda ekliyim opelin fabrika çıkışı taktığı hiç bir lastik iyi değil.

Yol tutuş konusunda bence oldukça başarılı bir lastik, dayanıklı oluşu da bence büyük bir artı. Konfor konusunda haklısınız.

Bundan sonraki lastiklerim Continental olacak (CSC 5), böylece konfor işini de halletmiş oluruz diye düşünüyorum. İnşallah onlar da Turanza gibi dayanıklı çıkar.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yol tutuş konusunda bence oldukça başarılı bir lastik, dayanıklı oluşu da bence büyük bir artı. Konfor konusunda haklısınız.

Bundan sonraki lastiklerim Continental olacak (CSC 5), böylece konfor işini de halletmiş oluruz diye düşünüyorum. İnşallah onlar da Turanza gibi dayanıklı çıkar.

csc5 e geçince yol tutuş konusunda neden kötü yazdığımı farkediceksinizdir. dediğim gibi astrayla gelen bütün lastikler orta seviye hiçbiri iyi değil. 

csc5 lerde çok dayanıklı değil diye biliyorum. ama onun dışında çok iyi.

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1500 km oldu kumho ku31 kullaniyorum inanilmaz memnunum zamk gibi yol tutuyor konforsuz ve gürültülü degil desenleri cok şık onuda bi dusunun derim 4 lastigi 850 ye aldim hemde  greatt