Lastik yardım

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kış lastiği alıyorum ama kafam karışık iki markada karar kıldım goodyear ug8 için 375tl  kumho kw23 için( en son çıkan kış lastiği buymuş) 245tl sibop ve nitrojen dahil  gönlüm goodyear'dan yana ama o da biraz pahalı kumho kw23 nasıl bir lastiktir bilgisi olan var mı alırsam memnun kalır mıyım?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Lastik yardım

Ben İstanbul da olsam mümkün olan en iyi modeli seçerdim; sıkışık trafik, yakın takip, dik yokuşlar ve hayli kaygan zemin vs vs..

GYear al bence.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ben İstanbul da olsam mümkün olan en iyi modeli seçerdim; sıkışık trafik, yakın takip, dik yokuşlar ve hayli kaygan zemin vs vs..

GYear al bence.

Tola bey nokian'da çok iyi bir marka , hepsı buradada paylastıgınız linkda cok ıyı fıyat verılmıs güvenilir midir acaba?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Tola bey nokian'da çok iyi bir marka , hepsı buradada paylastıgınız linkda cok ıyı fıyat verılmıs güvenilir midir acaba?

Hepsiburada yıllardır alışveriş yaptığım site, bir sıkıntı yaşamadım bazen teslimat gecikebiliyor sadece.

Nokian çok iyidir evet herkes bilmez; buzda sürüş ve sessizlik konularında özellikle.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nokian wr g2 için bir bayi 270 fiyat verdi lastıgın normal fıyatın 450 falan ama 2012 sonuymuş tarihi kasım aralık falan dıyor alınır mı sizce?

Araştırma yaptım lastıklerın raf ömrü 10 yıla cıkarılmıs resmi olarakta sadece kullanımda 5 yılmış.Ankara ticaret odasının bu konu hakkında cıkardıgı resmı yazıda boyle soylenıyor

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Genel merkez ve bayii ile görüştüm. 2013 43. hafta ürünler gelecek ve her halukarda alınır diyolar bu desen özellikle virajlarda inanılmaz bir performans gösteriyormuş. Bu demektir ki ani hareketlerde de performansı iyi olabilir. Ben sanırım sipariş vereceğim 4 adet 1136TL ediyor. İş bankası 100 lira puan, hepsiburada 100tl çek verecek 936TL ye 4 adet kışlık lastik alacağım.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben aldim 2012 45. Hafta 270e aldim bence cok iyi bir fiyat bu lastigin normal fiyati 460 civari.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ozetle guzel bir lastigi oldukca uygun fiyata aldik:) ben toptanciyi aradim 450den asagi vermem dedi bu lastigi ama ayni lastigi bayi toptancidan bu fiyata veriyor boyle de ilginc bir durum soz konusu.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
nokian wr g2 için bir bayi 270 fiyat verdi lastıgın normal fıyatın 450 falan ama 2012 sonuymuş tarihi kasım aralık falan dıyor alınır mı sizce?

Araştırma yaptım lastıklerın raf ömrü 10 yıla cıkarılmıs resmi olarakta sadece kullanımda 5 yılmış.Ankara ticaret odasının bu konu hakkında cıkardıgı resmı yazıda boyle soylenıyor

Hayırlı olsun. Geçen sene aldım diye düşünürsünüz.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Nokian/WRG2.htm