Lastik tavsiyesi

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2011 model 11.000 km deki aracımın 215/50/17 Bridgestone lastiklerimin yanak ve tabanın birleştiği noktalarda kılcal çatlaklar meydana geldi malüm garanti bittiği için serviste bi sonuç alıcağımı zannetmiyorum.Michelin Primacy 3 ve Continental contac 5 aklımdaki lastikler fakat 400-450 tl fiyatları biraz tuzlu lastik almak istediğim bayii yakın bir dostumuz fiyat olarak daha uygun ( 200-250 tl ) Kumho KU31 ve Toyo Proxes T1R modellerini önerdi kullanan veya bilen arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.Şimdiden tşk ederm.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
Ynt: Lastik tavsiyesi

jantları değiştirmeyi düşünüyormusunuz?
- bence jantları da fırsattan istifade değiştirip, alınan jantlara göre de lastik seçilebilir...
- benimkisi sadece bi fikir...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bridgestone 11.000km de çatladığına göre muhtemelen düşük basınçla kullanıyorsun, benim Goodyear lar aynı şekilde 30.000km dolaylarında çatlamışlardı ancak diş derinlikleri hala sıfır gibi, onları depoya koyup 4 tane Michelin P3 aldım çok memnunum.

Continental i bilmem ama Bidgestone dan sonra Michelin P3 ile aracını yenilemişsin gibi geleceğini düşünüyorum.

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
jantları değiştirmeyi düşünüyormusunuz?
- bence jantları da fırsattan istifade değiştirip, alınan jantlara göre de lastik seçilebilir...
- benimkisi sadece bi fikir...
Ben 17 jantın yeterli olduğunu düşünüyorum.Bir de replica jant olayına pek sıcak bakmıyorum.

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bridgestone 11.000km de çatladığına göre muhtemelen düşük basınçla kullanıyorsun, benim Goodyear lar aynı şekilde 30.000km dolaylarında çatlamışlardı ancak diş derinlikleri hala sıfır gibi, onları depoya koyup 4 tane Michelin P3 aldım çok memnunum.

Continental i bilmem ama Bidgestone dan sonra Michelin P3 ile aracını yenilemişsin gibi geleceğini düşünüyorum.
Bende toyo almazsam conti yerine michelin düşünüyorum ama 2 katı para vermekte pek içimden gelmiyor.

bytemiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

toyo tavsiye etmem5 yıl falan önce. kullandım ani fren yapınca ön 2 lastiği yenilemek durumunda kaldım.garanti bile problemoldu.lastiğin biri kaplama gibi iz kısmı bir  bölümü kalktı.diğeri ise asfalttan aşırı aşındı.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

marshall kw 22 canavar gibi lastik hiç düşünmeyin 215 50 17 canavar gibi lastik 1 yıldır kullanıyom

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

michelin energy saver yada conti eco contatc 3 tavsiye ederim.  toyo ve kumho  bence bunlardan daha geride

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Temmuz ayında 225/45/17 Continental ContiSport Contact 5 aldım.260 lira tanesi.Gayet te memnunum.Tavsiye ederim. ;)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaleli-ati link' Alıntı:
Bende toyo almazsam conti yerine michelin düşünüyorum ama 2 katı para vermekte pek içimden gelmiyor.

Bence durumunda aciliyet yok, internetten lastik fiyatlarını en azından kışa kadar takip et derim ya da iyice araştırıp da al.

Ben 215/50 17 95W Michelin P3 leri tanesini 440 liradan almıştım, aldıktan bir süre sonra internette kampanyası oldu kayda değer bir indirim vardı misal..