Lastik tavsiyesi ve Barum lastik hakkında görüşlerinizi Alabilirmiyim?

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabamın 4 lastiğini yenilemeyi düşünüyorum ama bütçem çok fazla değil.Koçtaşta continentalin yan ürünü Barum lastiği çok meth ettiler.Aranızda kullanan varsa yorumlarını alabilirmiyim? Lastiğin fiyatı (190*60*15) 116tl idi. Continentalin lastiği ise 150tl.
Bunlardan daha iyi ve uygun fiyatlı tavsiye edeceğiniz lastik markası modeli nedir aceba?
Şimdiden yardımlarınıza teşekkürler.

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Barum'da Continental'in yan sanayi ürünü oluyor. Benim size tavsiyem Cooper Tires. Bilmiyorum oralarda bayisi var mı ama harika bir Amerika lastiği. Bizzat kendim inceledim. Diş derinliği standart lastiklere göre daha fazla, lastikler daha yanaklı. Bununda nedeni Amerikada ki araçların daha ağır olması ve ABD standartları. Yalnız hiç kullanmadığım bir lastik görsel olarak söylemek istedim.

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Barum'da Continental'in yan sanayi ürünü oluyor. Benim size tavsiyem Cooper Tires. Bilmiyorum oralarda bayisi var mı ama harika bir Amerika lastiği. Bizzat kendim inceledim. Diş derinliği standart lastiklere göre daha fazla, lastikler daha yanaklı. Bununda nedeni Amerikada ki araçların daha ağır olması ve ABD standartları. Yalnız hiç kullanmadığım bir lastik görsel olarak söylemek istedim.
cooper beşirlide var biliyorum bakmıştım lastiklere ama fiyatı pek uygun değildi nerdeyse continentalle aynıydı.ama dediğiniz gibi lastikleri güzeldi. Barumunda diş derinliği fazla oda görünüş itibariyle güzel fiyatıda uygun o nedenle kullanıcı yorumlarına çok önem veriyorum.teşekkür ederim.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben barum kullanmıştım, çok yumuşak ve güzel bir lastik.

Son düzenleme:

batur1706

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 hafta önce goodyear yan ürünü sawo (fransız yapımı) lastik aldım.önde daha önceden bridgeston vardı ...değişimden sonra araç içindeki yol sesi baya azaldı...tavsiye ederim... Esenler carrefour sonax ta taktırdım... peşin 100 tl aldılr..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsanda nasıl butun hastalıklar ayakdan geldıgı gıbı arabada da en buyuk onemı lastıkler tasıyor yan sanayı yada kalıtesız bır urun alcagınıza bence bıraz daha bekleyıp butceyı genısletıp kalıtelı bır lastık alın derim : michelin gibi ..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mitchellin derim macera aramaya gerek yok neticede binek araç. yolda kaymak gibi kaysın istiyorsanız mitchellin tek geçerim.. bunun dışında dunlopda iyidir beoing uçaklarının lastiklerini yapan firma uçak lastiği yapıyor adamlar yani :)..

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar michelin güzelde bizim yollara gelmez temiz yol lastiği.babam aldı 2 gün sonra lastik yarıldı.koçtaştan barum aldım 4 tane 195*60*15 ve kayseriden trabzona geldim.yol sesi bariz azaldı.yol tutuşu frenleme gayet güzeldi.şu ana kadar çok memnunum.fiyatına göre çok güzel bir lastik.barum kontinentalle aynı sadece kauçuk oranı biraz farklı dediler.barum contiye göre biraz daha sertmiş oda bizimki gibi kötü yollarda daha iyi deniyor.yumuşak lastik çabuk yıpranıyormuş türkiye yollarında.
Sonuç itibariyle lastikleri aldım ve memnunum eğer bir sorun yaşarsam burdan yine bildiririm ki alacaklara yol göstersin.