Lastiğimi patlattılar

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya bu kadarda olmaz diyorum artık: Öğlen arabama binerken sol ön tarafın çökük olduğunu farkettim ve lastiğe baktığımda patlak olduğunu gördüm. Bunu yapan insan nasıl bir insandır.:mad: Yapanın o lastiği patlattıktan sonra eline ne geçti çok merak ediyorum.:mad: Belki bugün bi aksilik olcaktı ve ben arabaya acil bi hasta götürmek için bincektim arabama ve belki bu patlak lastik yüzünden hastamı kaybedebilecektim.:mad: :mad:

Son düzenleme:

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmş olsun ama kesin olarak kasıtlı patlatldiğna dahi bir iz varmı belki yolda patlamştır ve yavaş yavaş inmştir

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o bır lastıkcıdır sıze en yakın lastık tamırcısını bulun kesın o yapmısdır ama agır ıthamda bulunmusunuz ( hakedıyor tabıde ama olmadı )

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay serefsız vayyy

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastik resmen bıçakla yarılmış. Eğer yazdıklarımda bir saygısızlık varsa hepinizden özür dilerim.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok be kardesım olurmu ne saygısızlıgıı yapan yapmıs ıste cekemıyenler utansın ......

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım lastik öyle kolay kolay bi şahıs tarafında patlatılması çok zor belki sivri bi yerden filan geçtiysen olmuş olabilir veya göçük dedin biri çarpıp kaçmışta olabilir

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım lastik öyle kolay kolay bi şahıs tarafında patlatılması çok zor belki sivri bi yerden filan geçtiysen olmuş olabilir veya göçük dedin biri çarpıp kaçmışta olabilir

Eğer arabanın yanak bölgesinden olmamış olsaydı anlardım ama araba durur haldeyken üstten yanaktan koymuşlar o göçmeside lastiğin havası indikten sonra oldu. Yani arabanın ön sol tarafı yere dahada bi basıklaştı. Zaten arabam 1 haftadır yatıyordu sağlam halde, o şekilde bi yarığın inmesi beş dakika bile almaz.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç 1 haftadır yatıyorsa 2 günde inerdi o lastik yarıkla! bıçaksa şişse 5 dk da yerle bir olur.. ben herşeyi bekliyorum artık bu memleketten gece saat 3 de zevk olsun diye kaportaya yumruk atıp alarm çaldıran bit yavruları olduğu sürece herşeyi yaparlar!!

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ,eğitim şart...