Landirenzo enjektör arızası

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.Yine bir lpg sorunu ile karşı karşıyayım.Aracın çok yakması sebebi ile landirenzo yetkili servisine gaz ayarına gittim.Ustalar enjektörleri test edip enjektörlerin arızalı olduğunu değişmesi gerektiğini söyledi.4 adet enjektör 700 tl dediler.Ben de yeni sistem atikeri kaça takıyorsunuz diye sordum.800 tl ye atiker ön sistemi komple değiştiriyorlar.Hangisini yaptırıyım kararsız kaldım.?Landirenzo enjektörleri ses yapıyor ayrıca.YArdım edin fikir verin?

okan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.Yine bir lpg sorunu ile karşı karşıyayım.Aracın çok yakması sebebi ile landirenzo yetkili servisine gaz ayarına gittim.Ustalar enjektörleri test edip enjektörlerin arızalı olduğunu değişmesi gerektiğini söyledi.4 adet enjektör 700 tl dediler.Ben de yeni sistem atikeri kaça takıyorsunuz diye sordum.800 tl ye atiker ön sistemi komple değiştiriyorlar.Hangisini yaptırıyım kararsız kaldım.?Landirenzo enjektörleri ses yapıyor ayrıca.YArdım edin fikir verin?

hocam merhaba aynı sorun bende de vardı param o an olmadıgı için en ucuzunu araştırmıştım ve internetten

http://www.lpgyedekparca.com/landirenzo-uyumlu-enjektor-seti-urun853.html

bu ürünü aldım 300 liraya 10-20 lirayada ayar takma işlemi verdim 9 aydır kullanıyorum suan km de şehir içi 25 kruş yakıyorum ve gayet memnunum bence hiç düşünmeden bu siteden alıp iyi bir lpg ustasına taktırabilirsin... kendim kullanıyorum hala :D

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Okudum kardeş senin yorumlarını.Ancak uyum sorunu olur mu ki.?

okan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uyum sorunu ben yaşamadım landirenzonun kendi bayisi sakın alma diye kötüledi ama durumum o an yoktu ve riske girerek aldım hattan forumdan bi arkadaşa daha tavsiye ettim ve aldırdım o da memnun bende memnunum sıkıntı yok kendim kullandıgım için yorum yapmak istedim kulaktan dolma bilgi değil :):)

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir ostim sanyayi dolaşıyım eğer tuzlu gelirse siteden alırım.Eyvallah.Bir de senin enjektörler sesli mi çalışıyor?

delikanlim9294

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç kaç motor.bide landirenzo atikerden iyidir hocam.enjektörler arızalıysa çıt çıt çıt diye ses çıkarır

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,6 astra x16xel motor var üzerinde.

okan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir ostim sanyayi dolaşıyım eğer tuzlu gelirse siteden alırım.Eyvallah.Bir de senin enjektörler sesli mi çalışıyor?

eski enjektörlere göre daha az sesle çalışıyor ama landirenzolar hep sesli çalışıyor malesef... valla daha uygun bulamazsın bulursanda bilki bu siteden alıp takarlar :) cunku adamlar üreticisi:)

osmant85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Arızanız konusunda Son durum nedir acaba?